Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt már öngyilkossági...

Ha volt már öngyilkossági kísérleted, miért tetted?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt, rossz családi körülmények miatt. Magányosság, depresszió, önbizalomhiány.
2011. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Hát végülis az életem miatt barátok nélkül család nélkül célok nélkül élek és hát így nagyon könnyen depresszióba zuhanok és nincs ki segítsen és így egy könnyebb útnak tűnt ha végzek magammal . Sajnos még most is ezt érzem bármikor képes lennék végezni magammal :S
2011. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Kedves válaszoló! Megkérdezhetem, hogyan próbálkoztál? Mások vették észre hogy próbálkozol, vagy te magad álltál meg közben? Lett valami hatása, következménye a tettednek?
2011. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előző vayok, a 14.05-ös kommentre értettem.
2011. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
kicsi voltam, megaláztak, úgy éreztem nem szeretnek, elhagytak a barátaim, fogtam a kést és húztam vele egyet az ereimnél..de nem sikerült
2011. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És nem kértél orvosi segítséget?
2011. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerelmi bánatból... buta tini voltam és már három éve reménytelenül szerelmes...

Az történt, hogy egyszer csak érdekessé váltam a srác számára valamiért, és hiába óvtak a szobatársaim, én elhittem, hogy szeret. Bár egy szóval nem mondta.

Nem is szeretett, csak kihasznált.

Iszonyúan megalázva éreztem magam. Így aztán a szó szoros értelmében nekiindultam a Dunának.

Útközben az élet értelmérőúl filozofáltam. És végül arra jutottam, hogy ez a lehető leggyávább cselekedet, amire épp készülök.


Szóval végül is nem öltem meg magam. Ez akkor nagyon rossz volt, mert még jó darabig éreztem azt a megalázottságot. De most már túl vagyok rajta :) Igaz, jó sok idő eltelt azóta :)

2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
25%

Igen...

Nem is olyan rég...

Amikor kiesett a Megasztár 5-ből Szíj Melinda...

2011. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

megcsalt a barátom...

a barátaim pedig mellé lltak

kiderült egy súlyos betegségem...

anyám, meg szinbtén a pasim mellé állt...

2011. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
a környezetemet szoktam zsaroltam vele érzelmileg
2011. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!