Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tehet minden következmény...

Ki tehet minden következmény nélkül a volt nejem? Azzal a tudattal hogy utcán semmilyen gyógyszerhez, munkához nem juthatok és tudja hogy az öngyilkossági hajlamom nem fenyegetés hanem tény!

Figyelt kérdés
Feleségemtől elváltam mindent ráírattam. Idővel visszaköltöztem hozzá igaz a válópernél a lakást elhagyom le volt fektetve. Szóval újra összejöttünk most kicsit meghülyült a volt nejem. Ekkor öngyilkosságot kíséreltem meg de sajna nem sikerült.! Hetet töltöttem kórházban. Megittam 1l fagyállót de a sors visszahozott épelével aránylag elég jó fizikai állaggal.2. tipusú inzulinos cukros lettem, magys vérnyomással kísérve és még szivemre is kell gyógyszert szednem. Vagy is győgyszerese kezelést igénylek erre most a feleségem ki akar tenni a lakásból igaz sajna munkanélküli vagyok jelenleg most hajtom keményen a munkát. Mivel se lakásom, se autóm se pénzen, sajnos szüleim sem élnek se rokonság akihez oda tudnék költözni így csak utcára tudok menni. Mivel ezt a volt nejem is tudja nem érdekli és minden áron ki akar tenni pedig nem iszom, nem vagyok agresszív csak nem puli kutya módjára viselkedem nem ugy teszek mindent ahogy szeretné ezért útban vagyok. Mivel csak az utcára mehetek így valószínű a fagyálló következő adagját is meg iszom mert semmi kilátsom nincs. Vagy ennyit ért az életem de akkor a sors miért hozott vissza az élők sorába? Köszi hogy meghalgattatok
2011. okt. 20. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért írattad a nevére mindened? Bírósághoz kell fordulnod, de nem tudom, mit ér a dolog, ha már lemondtál korábban a javaidról... Én ehhez nem értek, tájékozódnod kéne jogi fórumokhoz.
2011. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Fagyálló helyett javaslom a metro 3-k sínt, tuti nem hoznak vissza. Esetleg egy arab lelkisegély-szolgálatot, ha tudsz teherautót vezetni.
2011. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szard le a volt nejed, próbálj meg valahogyan talpra állni, ne az öngyilkosság legyen állandóan az első gondolatod! Nincs lehetetlen!
2011. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A sorstól kaptál még egy esélyt,és te most ezt is el akarod dobni. Inkább élj a kapott lehetőséggel. Ne a könnyebb utat válaszd, hanem nézz körül és küzdj.

Igen a volt nejed, nyugodtan ki tehet.Keress barátot aki befogad egy kis időre,vagy munkásszálló.

Ha folyamatos gyógyszerszedésre vagy állítva,kérhetsz beutalót időszakos kórházi ápolásra.

Ne add fel,mindig van előre!

2011. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Te őrültél meg nem a nejed, ha fagyállót ittál.

A zsarolással ottmaradás nagyon genny dolog, helyes, hogy nem enged neki a feleséged.

Kapd össze magad, keress munkát és lakást

2011. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

"az öngyilkossági hajlamom nem fenyegetés hanem tény"


Aki tényleg meg akarja magát ölni és nem fenyegetésből, akkor az meg is találja a módját, h senki ne tudjon rajta segíteni. Akit megtalálnak és kikezelnek, az úgy intézte, h valaki mégis legyen a közelben, aki észre veszi.

2011. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
miért ragaszkodsz hozzá ennyire? és miért akartad megölni magad? most egy életre megnyomorítottad a testedet, megérte?
2011. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Öngyilkosággal fenyegetőzni nagyon szemét dolog,tulajdonképp zsarolás.

(aki meg akar halni az nem fenyegetőzik egyszerüen megteszi,fagyállót inni elég nagy baromság,főleg a te esetedben)

2011. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,aki öngyilkos akar lenni az az lesz. Felmegy a ház tetejére és leugrik. akkor nincs kecmec.

Minden más csak fenyegetőzés és nagyon ronda dolog a másikkal szemben.

2011. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyu öregem! Bocs, hogy most válaszolok neked arra, amit már legalább kilenc évvel ezelőtt írtál ki.

Viszont az utólagos tanácsom: Ha amennyiben hajlamos voltál efféle dolgokra, és valóban nem csak zsarolás fenyegetés volt anno a részedről, akkor azonnali segítség, kríziskezelő központ, vagy pszichológus, aztán pár hónap s már rendben is vagy így erre is utólag válasz. Ami pedig a lakást, meg a javaidat illette anno na ez volt akkor a lehető legnagyobb hiba, amit elkövettél az az, hogy mindent a nejedre irattál, beleértve a lakásodat is meghogy mi az, hogy le volt fektetve netán kést szorított a nyakadhoz, és azzal kényszerített arra, hogy bólints rá, hogy válás esetén elhagyod a lakást?!. Jobbanmondva a saját lakásodat?.! Az eszem megáll komolyan mondom a volt nejeden!. Te meg mondd hogy lehettél ekkora balfék, hogy amit a nejed mondott azzal a fogyatékos idióta agyával, és te meg mindenre bólintottál, meghogy megalkudtál a békesség kedvéért, meg lemondtál a javaidról a kisasszony javára.?! Én ezt biztos nem tettem volna meg nem majd hülye lennék, hogy elhagyom a saját lakásomat, csakhogy a királykisasszony ici pici kis lelke nyugodt legyen meghogy ott a p....ját kényelmesen...Na én erre egyet mondok neked még pedig azt, hogy ha netán én magam véletlenül elkövettem volna ezt a hibát, akkor azonnal bíróság, ügyvéd stb minden követ megmozgattam volna, ami a jog eszközeibe tartozik csakhogy megkíséreljem kijavítani az elkövetett hibát. Na mindegy remélem öregem, hogy azóta már egyenesbe jöttél.


/ff/%♧¤y./

2019. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!