Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha egyedül...

Mit csináltok, ha egyedül vagytok otthon és féltek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában azt csinálom, hogy megnézem, be van-e zárva az ajtó. Ha igen, akkor onnantól már nem félek semmitől :)
2011. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Jaja... :) :P
2011. jan. 2. 18:07
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is villanyt kapcsolok, beengedem a macskám, akinek ugyebár sokkal kifinomultabb az érzékelése, és nyugtatom magam, hogy nem létezik olyan ember, aki át merne mászni odakint a böhöm nagy németjuhászunkon:)
2011. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen félelemnek semmi köze az idegrendszerhez!

Én ritkán félek, de akkor inkább az utcán sötétben.

Horror filmektől nem félek, inkább a szellmes filmektől tartok egy kicsit.

Kapcsold fel a villanyt, a tévét felesleges felhangosítani, elég, hogy olyat nézel rajta, hogy elterelje a figyelmed.

2011. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
45%

Egy hatalmas hímvesszőre gondolok és elkezdek recskázni.

SP voltam, sziasztok.

2011. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%
18:08 minden az idegrendszeren múlik. :) Hogy milyen érzeteket és gondolatokat/emlékeket kelt benned az egyedüllét, hogy rémtörténetek jutnak-e eszedbe, vagy halálos nyugodtan veszed tudomásul... Hogy hogyan nézel szembe vele, szembe mersz-e egyálzalán nézni vele, hogyan dolgozol fel szituációkat stresszhelyzetben (mert ez az). Mindez az idegrendszeredtől függ. :)
2011. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Én szoktam félni, sőt, bent a házban jobban félek, mintha este sötétben egyedül megyek az utcán. Elég félelmetes helyen lakunk: házunk mögött a határ (nyáron nagyon rossz mikor fújja a szél a kukoricát), ha kinézek a bejárati ajtón akkor rálátok a temetőre, és még egy főút is van mellettünk ( az is félelmetes mikor ilyen régebbi járművek hangját már hallom messziről). És elég sokat vagyok itthon egyedül, mert van hogy a szüleim éjszakásak, na olyankor be vagyok sz*rva :D Ilyenkor én is a tv-t kapcsolom be, meg kapcsolom sorra a villanyokat. Meg behozom a kutyát és olyankor nem is érzem magam olyan egyedül, beszélek hozzá.

15/L

2011. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsi voltam, nagyon sokat voltam egyedül, mert anyukám gyakran dolgozott éjszaka, olyankor ha féltem, körbejártam az egész lakást, és mindenhol felkapcsoltam a villanyokat, vagy nyakig betakaróztam, és hozzásimultam a falhoz.

Most már szinte egyedül lakom, és nem szoktam félni :)

20/L

2011. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
69%

egyszer mikor 6-7 éves voltam, betörtek hozzánk, és elvittek pár dolgot.

most 16 vagyok, és ha egyedül vagyok itthol, ami nem sokszor fordul elő, akkor két kutya elenged, kilső villany felkapcsolva, mellettem az ágy mellet pedig egy szép baseballütő és a fiókomban van még sokkoló.

2011. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"(nyáron nagyon rossz mikor fújja a szél a kukoricát), ha kinézek a bejárati ajtón akkor rálátok a temetőre"


hát ez bíztatóan hangzik hahaha :-D


én a szekrénybe is be szoktam nézni hihi

amíg velem volt a kutya, nem féltem, na de már öreg és anyukámnál van.


28 N

2011. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!