Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan azokat a...

Miért utálják sokan azokat a hölgyeket akik háztartásbeli feleségek? Nem a miss plasztikokra gondolok, hanem a tényleg háztartásbeli hölgyekre.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 12:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
54%
Nem utálják, inkább lenézik. Pedig alaptalanul.
2011. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
78%
Én nem utálom őket, csak azt nem szeretem, amikor azt bizonygatják, hogy ők mennyit dolgoznak, amikor a háztartást annak is el kell látnia, aki mellette munkahelyen is dolgozik. Illetve azt sem szeretem, amikor azt állítják, hogy ők, mivel otthon vannak, jobb anyák, jobb feleségek. Nem ezen múlik.
2011. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
76%

Miért? Utálják?


Én nem utálom. Mindenki találja meg azt a módot, ahogy a legjobban érzi magát.

2011. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
58%

Miért is utálnák?

Ja, hogy azokra gondolsz, akik nem áradoztak itt a kitartottságával büszkélkedő, 100.000 Ft-ot keveslő htb hölgynek?

... talán mindenkinek csodálnia kellene őt?

2011. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
62%
Mert irigyek rájuk, hogy ők "nem csinálnak semmit". csak azt nem nézi senki, hogy az otthoni munka is munka. Nekem sokszor jól esik dolgozni mennem, van olyan, hogy nyugisabbnak találom a munkahelyen, mint az otthonom. nem birnék ki még 5 évet otthon. (ennyit voltam itthon a gyerkőcökkel)
2011. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a lelkük mélyén irigyek, mert ők nem tehetik meg. Gondolom a korábban feltett kérdésre reakció. Nem értem, ha valakinek nem kell a pénz, akkor miért ne maradhatna otthon, h nyugodtabb, teljesebb családot biztosítson. Valamint az is benne van, hogy nem akarják beismerni, hogy igenis nem tudnak olyan jó anyák lenni, mint aki egész napját a gyerekekkel tölti, mert igenis a gyereknek jó 12 éves koráig,ha a nap minden órájában ott az anyja. És ha nem osztódnak...


(jajj de le leszek pontozva, már látom. Amúgy egyetemista vagyok, még nem vagyok háztartásbeli sem dolgozó, attól messze állok, de én tisztelem azt, aki a sok utálkozó ellenére felvállalja,hogy nem karriert, hanem családot választ...)

2011. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
18%
Mert haszontalan élősködök.
2011. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem utálatról van szó, hanem irigységről, mert ha egy családban megtehetik, hogy csak egy főkereső van, akkor azt jelenti (többnyire), hogy jobban megy nekik a szekér.

Egyébként, ha mi így élnénk, akkor is elmennék dolgozni, mert ambíciózus vagyok, társaságról nem is beszélve. Egész nap shoppingolni, takarítani nem túl vidám dolog szerintem. Persze esetileg jó.

2011. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
62%

"Mert haszontalan élősködök."


Te meg bunkó vagy. Ha ő úgy érzi jól magát, és megteheti, miért vegye el a munkát olyantól, akinek meg kellene a megélhetéshez?

2011. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
57%

" Szerintem a lelkük mélyén irigyek, mert ők nem tehetik meg. Gondolom a korábban feltett kérdésre reakció. Nem értem, ha valakinek nem kell a pénz, akkor miért ne maradhatna otthon, h nyugodtabb, teljesebb családot biztosítson. Valamint az is benne van, hogy nem akarják beismerni, hogy igenis nem tudnak olyan jó anyák lenni, mint aki egész napját a gyerekekkel tölti, mert igenis a gyereknek jó 12 éves koráig,ha a nap minden órájában ott az anyja. És ha nem osztódnak...


(jajj de le leszek pontozva, már látom. Amúgy egyetemista vagyok, még nem vagyok háztartásbeli sem dolgozó, attól messze állok, de én tisztelem azt, aki a sok utálkozó ellenére felvállalja,hogy nem karriert, hanem családot választ...)"



Én felpontoztalak.

2011. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!