Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as korosztályt kérdezem,...

30-as korosztályt kérdezem, van közületek olyan, aki szűzen ment férjhez?

Figyelt kérdés
Az anyósom azt kifogásolta, hogy nem voltam szűz, amikor 27 évesen hozzámentem a fiához 3 éve.
2009. jan. 28. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozz az anyósoddal , ő nagyon más világban él.
2009. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Pontosítsunk: ködfátyolos világban :)
2009. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Eleg erdekes elvaras ez a mai vilagban , mikor a 14 eves kislany mar szegyelli, hogy meg mindig szuz!!!

Tehat az maga a csoda lenne, ha valaki meg ennyi idosen is az. Ha az anyosod szerint a ferjedhez csak egy "szuz" mehet hozza , sajnalom a ferjedet! Meg mindig varna es unokaja soha sem lenne az anyosodnak !

Ugyan nem tudom mennyi idos lehet a kedves anyos , de szerintem ez mar az o idejeben sem volt...

2009. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze az anyósodnak ahhoz,hogy neked volt-e pasid a fia előtt?Nem anyósodhoz mentél hozzá,hanem a fiához.Ha neki ez nem volt baj,akkor anyós meg ne mondjon véleményt.Szerintem ez mindenkinek a magánügye,hogy hány kapcsolata volt.Honnan is tud róla anyósod?Szerintem csak ahhoz kell teljesen őszintének lennünk az ilyen ügyekben,akivel összekötjük az életünket.És ez nem anyós.

Ők amúgyis tényleg más világban élnek.

2009. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz anyósoddal, semmi köze hozzád. Amúgy meg ha szüzen mentél volna hozzá akkor ennyi erővel te is elvárhattad volna ugyanezt. :D És mutass egy pasit aki szűz huszonévesen. :D Az embereknek kell tapasztalat ahhoz hogy el tudják dönteni rendesen, kivel akarják összekötni az életüket. Anyósod csak ne dumáljon bele, az ő idejében igaz lehet hogy minden lány szűzen ment férjhez, de azt se tudták mi az az orgazmus, a szexuális kultúra nulla volt(férfiaké is..). Lehet irigy a mama????
2009. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenki egy véleményen van velem. Mellesleg az anyós igaz, hogy szüzen ment férjhez, de 16 éves korában. Nem értem mi a problémája. Lehet, hogy csak más kifogást nem tud felhozni ellenem.
2009. jan. 28. 11:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szió

anyósódnak valószínűleg más baja is van, csak kötekedni szeretne. Tudod, vannak, akik nehezen bírják elviselni, hogy kirepül a fióka, és a férjed meg te mostmár egy család vagytok, és nem elsősorban az ő családjához tartozik.


régen mások voltak a szokások, anyukam 16 évesen szülte az első gyerekét.. lehet az anyós is hasonló kategória, úgyhogy lehet, hogy azt is fogja kifogasolni, hogy túl sokat vártatok.. meg fog rajtad holmi unokákat számonkérni, mintha NEKI szülnél.


Elnezest, nem rosszindulat, tapasztalat. én nagyon szeretem az aposom, anyosom, nalunk az aposom ilyen,ettől még tök jó fej, meg minden, csak tudod, az emberek nehezen valtoznak, es sokan nehezen fogadják a változásokat.. sok év elteltével is, es ahogy egyre idosebbek, lehet egyre magányosabbak is, es elnek az alomvilagukba, és keresik a hibakat (legtobbszor nem magukban).. az emberek ilyenek, tenyleg, ne torodj vele, ettol meg szeret valoszinuleg, csak rájött a gondolkozhatnek.. mondjuk lehet kapsz még par ilyet, meg gondolom kaptal is, a 3 ev alatt.. ne torodj vele, nem rossz ember ő, csak mas generáció :)

2009. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósodnak könnyű volt 16 évesen még szűznek lenni!

Te nem annyi idősen mentél a fiához, így szerintem tök normális, hogy már nem voltál szűz.

Ne foglalkozz vele mit mond, inkább hagyd rá, akkor lehet nem fog ezzel csesztetni.

Szerencsére az én anyósom nem ilyen, nagyon normális, és szeretem.

2009. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak 20as korosztály vagyok, de szüzen mentem férjhez.
2009. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem más a baja, csak ez egy kifogás a számára. Saját példámból én arra gondolnék, hogy mamitól elvetted az ő pici fiát, és ezért szúrod a szemét. Mondjad csak neki, hogy bezzeg te még 18 évesen is szűz voltál, mikoris ő már akkor két éve szexelt. Na, meg mama ébredjen fel, ez már a XXI. század.

Ja, én sem voltam már szűz, amikor férjhez mentem, na és a férjem is elég sok tapasztalatot gyűjtött előttem.

2009. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!