Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek valakinek mondott...

Közületek valakinek mondott valaha olyat az apja, hogy szereti, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem az nem létezik, ami a nyálas amerikai sorozatokban és filmekben van, hogy az apa beszélget valami komoly dologról a lányával, majd azt mondja, hgoy "szeretlek", és megöleli. Szóval ilyen ninscen, vagy jaítsatok ki ha tévedek! :D
2011. márc. 2. 18:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
nekem sem mondta soha sem, sőt inkább azt hogy nem is az ő lánya vagyok...
2011. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Részeg volt.
2011. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Most , hogy így mondod tényleg nekem sem mondta még sosem apum, hogy "szeretlek". Pedig szeret :)
2011. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondja néha, hogy imád, de azt is csak ritkán. Szerintem ez nem hangzik olyan komolyan, mint a szeretlek, vagyis nekem például könnyebb kimondani, mégis kifejezi amit érez.
2011. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
nem mondta. helyette előszeretettel hangoztatja hogy semmirekellő, idióta stb :)
2011. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Nem mondta, igaz én sem neki. Csak egyszer, mielott megműtötték volna.
2011. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

14 évesen sírva kérdeztem aput hogy ilyen tényleg csak az amerikai filmekben létezik???? A válasz: Igen!

Sokáig foglalkoztatott engem is a téma. Mindig is keveset foglalkozott velünk apu, inkább csak akkor volt ott amikor rosszat csináltunk tesómmal, de nem panaszkodhatok, tudom hogy szeret, örül hogy vagyunk neki és mostmár büszke ránk, mert elvégeztünk a suliainkat, én már dolgozom stb... Mindig mindent megkaptunk tőle is.

Szóval az én tapasztalatom az hogy igen, ilyen vagy nagyon kevés családban fordul elő, vagy tényleg csak az amerikai filmekben.

22 L

2011. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen mondja, pedig 10 éve kb. elváltak a szüleim.

Kiscicámnak hív, és mindig elmondja, hogy szeret és hiányzom neki, a pár napig nem látom.

Sajnálom, hogy nektek nem mondják, de okuljatok belőle és a saját gyereketekhez legyetek szeretet-teljesebbek!

Üdv, 22N

2011. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Na látjátok, nincs ilyen :D De mi az, hgoy a tetteivel kimutatja, ezt nem értem?!

Mármint szerintem apám nem utál, de az erős túlzás lenne, hogy szeret... Szóval megttűr a házban (kivéve amikor nem :D) De egy apa, aki kifejezetten >szereti< a gyerekét? Nekem furán hangzik :D

2011. márc. 2. 18:26
 10/37 anonim ***** válasza:
nekem sem mondta még
2011. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!