Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha nagyon...

Mit csináltok, ha nagyon szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bezárkózom a szobámba és hülye sorozatot nézek. Nem tudok sírni, ez az én "szerencsém".
2011. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szia, én olyankor leszidom magam, h. mit képzelek, h. szomorkodom, meg olvasok vicceket,idézeteket,és hát már elegem van az önsajnálatból, ezért már sírni sincs olyankor kedvem. arra gondolok mindig, h. Isten azt akarja, h. erős legyek,ezért nekem állnom kell a sarat. Kaptam én már jópár pofont az élettől , eleinte a szívemre vettem, most már meg sem kottyan.Jelmondatom: a gödörből ki kell mászni akárhogyan is, de gyorsan.
2011. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én elgondolkozom, hogy vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévők és akkor miért is panaszkodok én
2011. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Fú, nagyon jó, hogy föltetted ezt a kérdést. Most belegondoltam. És rájöttem, hogy nem is emlékszem, mikor voltam igazán szomorú utoljára :)
2011. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jól berúgok. F
2011. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A bőgés nálam nem segít, van aki azt mondja ezzel kiadja magából a feszkót és utána jobb, nekem nem, sőt. Szal PC játék pár órán át, vagy olvasok, vagy hülye sorozatot nézek ahogy már előttem is írták vagy vmi idióta idilli romantikus filmet nézek, ami már annyira valószínűtlen, hogy megtörténhet az életben hogy azért jó. Vagy esetleg feljövök ide és próbálok mások problémáira megoldást találni, mert ez legalább vmennyire hasznos és elterelem a gondolataimat vele a saját bajaimról. Lényeg, hogy vmi olyasmit, ami elvonja a figyelmemet. Legrosszabb az ha semmi dolgom, vagy vmi olyat csinálok, ami közben nem kell ott lennem fejben, mert akkor elkezdek agyalni és az nálam nagyon nem jó.
2011. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én olyankor mindig öngyi leszek.
2011. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

sírok egy nagyot vagy elgondolkodok azon, hogy min tudnék javítani abban a helyzetben . És hogy hányan cserélnének velem, hogy az legyen a legnagyobb gondjuk.

Ugyanakkor gondolok arra is, hogy elmúlik hamarosan ez az érzés.

2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kibőgök magamból mindent. Szörnyű, de én akkor is sírok, ha nagyon örülök, akkor is, ha dühös vagyok, akkor is, ha feszült, vagy ideges vagyok, és nem fogjátok kitalálni, de ha szomorú vagyok, akkor is.
2011. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

pont most akartam feltenni ezt a kérdést, és amikor beléptem, megláttam, hogy itt van a főoldalon!

amikor szomorú vagyok általában kibőgöm magam és azt érzem, hogy a világ legnagyobb szerencsétlensége vagyok. másnap megint előadom a világ legpozitívabb, legsírásellenesebb, legőrültebb emberét. :D

eddig bevált.

2011. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!