Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha nem vagytok...

Mit csináltok, ha nem vagytok éhesek, de szomorúak és ennétek csokit, hogy jobb kedvetek legyen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor eszünk!!!! Éljen a csoki!!!!
2010. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csoki remek orvossag a szomorusagra. En egy egesz tablat be szoktam vallalni olyankor.
2010. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Iszom egy teát. Feketét, jó erőset, minden nélkül, forrón. Sokkal jobb, mint a csoki!
2010. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor eszek egy csokit, ennyiből még nem lett gond, és nincs mindenkor kéznél más alternatíva. De mondjuk ha én nem vagyok éhes, a csoki se esik jól akkor se, ha rossz a kedvem, rajtam rossz kedv ellen a zene segít, vagy a "tombolás", esetleg ha mégis ennék, az valami lédús gyümölcs lenne, mert azt akkor is tudok enni, ha éhes amúgy nem vagyok (pl. alma, narancs, mandarin, szőlő, itthon dinnye, kiviből csak kevés, mert felmarja a nyelvemet, de van, hogy az esik jól).
2010. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
egyél egy kanál mustárt.az a tuti.utána oan jó hányingered lesz h a csokit tuti nem kívánod.plusz alig van benne kcal.hát én ezt teszem.xD.
2010. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy bögre kakaót édesitövel.
2010. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En hetente egyszer hetvegen megengedek magamnak egy kis pohar piros bort, mikozben a baratokkal csevereszek vagy fozocske kozben a konyhaban. Remek hangulatkelto!
2010. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
Nyugodtan egyél egy tábla étcsokit! Szerotonin van benne. Ösztönösen kívánod!
2010. ápr. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
elmegyek futni, ugyanúgy endorfint termel az is, és nem nő a seggem tőle.
2010. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!