Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a külön bulizásnak?...

Mi értelme a külön bulizásnak? Ez mit jelent: heti egy-két alkalom? Eszerint minden hétvégét nem a férjeddel töltesz? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

alapvetően nem szeretek bulizni, vagyis ritkán járok.

szórakozni viszont szeretek, ha lenne párom akkor vele csinálnám. nekem furán hangzik a heti 1-2 nap külön bulizás. azzal viszont teljes mértékben egyet értek, hogy néha el akar menni az ember a haverjaival-barátaival kanbulizni, ami nálam 2-3 havonta lenne egy alkalom. de ugye mint mondtam én nem vagyok partiarc.

23f

2011. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Én nem értek ezzel egyet. max kéthetente 1-2 alkalom haverokkal.

Habár a párom haverjai nekem is barátaim szóval általában ha megyünk együtt. Max én lelépek ők meg maradnak disznókodni:D

2011. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem buliztunk külön,legfeljebb akkor,ha a munkahelyen volt évente egyszer külön buli.

Azért vagyunk házasok,hogy ne legyen szükségünk idegenek társaságára. Nem sérteném meg a páromat azzak,hogy nélküle járok el rendszeresen bulizni,és ő sem engem.

2011. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok férjnél, de párkapcsolatban nálam zökkenésmentesen működik a dolog. Ugyebár nincs két egyforma ember.. Mindkettőnknek vannak olyan dolgai, amit szeret csinálni, de a másik nem osztja ugyanazt a véleményt sajnos. Attól, hogy a barátaimmal járok bulizni például, még egyáltalán nincsenek fennakadások a kapcsolatban.. Amúgy szerintem havonta 2 alkalom bőségesen elegendő ilyesmire. Külön programokat viszont gyakrabban is lehet szervezni, ahova az ember barátokkal megy, nem pedig a párjával.
2011. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

hát attól függ mit értünk buli alatt? mert heti két buli nagyon partiarcoknál van, és akkor még gondolom a barátnővel is buli szal heti 3-4 buli?

itt gondolom a bulit szórakozás, kikapcsolódásként kell értelmezni. akkor meg miért ne? megnéznek a fiúk egy meccset, boxot, isznak pár sört stb, mi csajok meg kávézunk, vásárolunk, vacsorázunk, szaunába megyünk akármi.

sztem teljesen rendben van ha hetente két estét/délután külön töltötök!

2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Az előzőhöz hozzátenném, természetesen a külön bulizás inkább akkor ajánlott, ha különböző az ízlése a két félnek. Én pl nincs az az isten, hogy betegyem a lábam egy disco-ba, úgyhogy a barátomnak egyedül kell boldogulnia.. Különben sem hiszem, hogy élvezné egész este az unott fejemet bámulni.
2011. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

A párom heti 1-2x sörözik a barátaival munka után este. Ahogy én is elugrom a barátnőkkel moziba, kávézni, vásárolni, filmet nézni, stb.


A szó szoros értelmében vett "partizás" (pl. diszkóban, koncerten) inkább együtt, de van, hogy nincs kedvem menni, ő attól még elmehet.

2011. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

heti 1-2?

Akkor hálát adok az égnek,meg párom természetének,ilyen sose jutott eszébe (sőt,nyári csapatépitő kötelező tréning után a karácsonyi céges bulira el se ment inkább beteget jelentett:D)


lehet én vagyok öreg,de heti 2x bulizni átlag embernek se ideje se pénze se energiája...

2011. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon ritkán járunk bulizni, de akkor is mindig együtt. De amúgy is mindenhova együtt megyünk, kivéve a munkahelye, mert oda már csak nem vihet be, meg a szüleim, mert nem bírják egymást mostanában. De lehetőség szerint minden percet együtt töltünk.
2011. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy milyen sokan vannak, akik ilyen sokat vannak külön. Külön bulizás, külön szórakozás, külön ez, külön az ...


Ha van munkahelyed, akkor oda el kell jutni, ott lehúzol majd' egy fél napot, otthon valamit csak kellene főzni stb.


Mennyi időt vagytok egyáltalán együtt (alvást leszámítva)?

2011. jan. 6. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!