Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megismerkedtél/összejöt...

Amikor megismerkedtél/összejöttél a férjeddel/feleségeddel akkor tudtad, hogy ő az igazi vagy csak úgy hozta az élet?

Figyelt kérdés
Honnan tudtad, hogy ez most már lesz, mint az előző komoly kapcsolatod? Mást éreztél teljesen iránta? volt sokszor előtte olyan, hogy azt hitted megtaláltad akit keresel, de mégse?a párod is úgy érzi, hogy te vagy számára az igazi?
2011. jún. 11. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyan érzésem volt, hogy nekem "kötelességem" rendbe tenni az életét...kirángattam a depresszióból, azóta fantasztikus az életünk, összekovácsolódtunk és annyi tiszteletet kapok tőle, amennyit mástól még sosem. Számomra a törődése, szeretete, megértése és az őszintesége volt megnyerő...
2011. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A férjem előtt linkóci pasikkal volt dolgom, és az egyiket különösen felértékeltem, pedig -utólag belegondolva- nagyon kihasznált.

A párom teljesen máshogy viselkedett már az elején, és amikor 1 hónap után azzal állt elő, hogy bemutatna a szüleinek, akkor döbbentem rá, hogy ez a férfi tényleg érdeklődik irántam.

Már azelőtt is szimpi volt, de akkor találta el Ámor nyila a szívemet.

Ő eleve így mutatta ki, hogy fontos vagyok neki és komolyan gondolja, hogy én meg ő.... Másfél évre rá eljegyeztük egymást, aztán házasság , és azóta is szeretjük egymást:)

2011. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerencsére így működött, már az elején éreztem, hogy ő különlegesebb számomra, mint bárki más eddig.

Nem is tudom, ez olyan megmagyarázhatatlan érzés. Nem tudom szavakba önteni, éreztem és kész. :)

2011. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szájsebész. Amikor először bementem a rendelőjébe, azonnal tudtam, hogy ő lesz a férjem, és így is lett :)
2011. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem rögtön,ott a legelején:)

Április elején jöttünk össze,május közepén mentünk együtt

lagziba!Hát forrt körülöttünk a levegő,ő ott a lagziban jó 1 hónap után megkérte a kezemet!Olyan jó érzés volt!

Nagyon szerelmes voltam,a körülöttem lévő világ nem is érdekelt!Még 6 év után is szerelmes vagyok!A férjembe:)

2011. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szzrintem nem tudjuk, de remenykedunk, hogy ez lesz most az igazi.
2011. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 napietus ***** válasza:
én annyit minden komoly kapcsolatomnál megéreztem, hogy ez most komoly lesz, nemcsak kaland. ez a férjemmel is így volt.
2011. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertük egymást köszönés szintjén, aztán egy csetelés után úgy döntöttünk, egy éjszakás kalandba bocsátkozunk egymással. :) De az első csóknál megéreztük mindketten, hogy ez más... ez valami különleges. Így nem csak egy éjszaka lett, hanem sok. Kb. 1 hónap után már mindketten mondtuk, hogy megtaláltuk az igazit. Azóta házasok vagyunk, van egy kislányunk, és nagyon boldogok vagyunk. Teljesen más érzés volt, mint előtte bárkivel. Éreztük, hogy nekünk egymásra van szükségünk, mi egymást vártuk évek óta! :)
2011. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam. Mikor megismertem, még mást szerettem. Később, fokozatosan jöttem rá.
2011. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!