Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, gáznak tartjátok a...

Pasik, gáznak tartjátok a lányoknál az egyéjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés
22 vagyok, lassan másfél éve nincs barátom, és egy pasival sem voltam ez idő alatt. Nem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak, de ez már nagyon sok idő. Mit gondoltok erről? És ti nők?
2011. jan. 6. 23:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem viszed túlzásba a partnerek számát, akkor semmi gond vele.


22/F

2011. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
38 éves nő vagyok. Nekem két hosszabb kapcsolatom (ebből a második a házasságom) is egyéjszakás kalandnak indult. Sosem lehet tudni, miből mi lesz. Nem érdemes elzárkózni semmitől, ha amúgy kedved van hozzá. A pasik pláne nem tartják gáznak, hiszen ugyanazt csinálják épp, amit te. :)
2011. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

Én lány vagyok. Úgy vagyok vele, hogy szexre szükség van, igénylem. De csak ezért nem mehetek bele párkapcsolatba, ha csak ez lenne az, ami összefűz minket. És ha teszem azt 5 évig nem jön az igazi, akkor 5 évig szeressem a vibrátoromat? Nem így gondolom.


A titka az egésznek annyi, hogy nem viselkedek kihívóan, nem kérkedek a szexkapcsolataimmal, és megválogatom a partnereimet - alapszabály, hogy mindkét félnek ugyanazt (azaz szexen kívül semmit) jelentsen az egész. Felnőttek vagyunk, aki tudja ezt kezelni és viselni, az csinálja.

2011. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%
nem tartom gáznak, de ha úgy érzed túl sok ideig nem voltál pasival, írj privit :P
2011. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
Ha viszket meg kell vakarni. Nem élünk a középkorban csak vigyáz magadra.
2011. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%
Én is nő vagyok,s volt már pár egy éjszakás kalandom. Nem szégyellem magam miatta, nem érzem azt,hogy nekem ettől ne lenne önbecsülésem. Huzamosabb egyedüllét alatt az emberlánya igenis igényli már a húsvér farkat! Teljesen más az egész egy másik emberrel,mint egy segédeszközzel vagy kézzel. Szerintem ezt normális kereteken belül,időnként minden lány megengedheti magának. Még az is lehet, hogy valamelyik ilyen kalandja komolyabbra fordul.
2011. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
szia szerintem nem gáz hacsak miden hétvégén nem uj pasivalfekszele az már nekem kicsit sok ja és mielot megvádolna valaki ha egy fiunak midenhéten uj "barátnője" van én azt se nézem jó szemmel :D 22/f
2011. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Személy szerint én férfiaknál visszataszítóbbnak tartom ezt a dolgot, sokkal aljasabban szoktuk csinálni, hazudva, önzően.
2011. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De van még egy probléma. Csak nagyon ritkán tudok elmenni, és tudom, hogy ezt a pasik teljesen magukra veszik, azt hiszik ők csinálnak valamit rosszul. És nem szeretném, hogy a végén számon legyek kérve, vagy hibáztassa magát, és főleg nem akarom bejelenteni neki ezt az elején.
2011. jan. 7. 00:20
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

nem leszek népszerű, de emberek vagyunk, és nem állatok, hogy ösztönből cselekedjünk.

valódi érzelmek nélkül szexelni nem érdemes.


inkább azon legyél, hogy megismerj egy normális srácot, akivel nem csak dughatsz, hanem szeretkezhetsz is.

2011. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!