Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány szereti az egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szereti az egyéjszakás kalandokat, de csak úgy nem fekszik le akárkivel, akkor lehet egy rendes, normális csaj, vagy ez azt jelenti hogy csak válogatós?

Figyelt kérdés
(a 15-17 éves korosztályra gondolok)
2010. máj. 2. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Válogatós qrva. Nyilván nem a belső értékek alapján válogatja meg a két órán belül őt megbaßó egyedet.
2010. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó, de akiről szó van, ő nem menőzésből csinálja, meg velem is tök rendesen beszél, pedig olyasféle vagyok, akiket a diszkóp*csák lecsesznek meg lefújolnak
2010. máj. 2. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet egy rendes csajszi aki kedves az emberekkel. De attól még válogatós qrva marad.
2010. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem... tehát akkor igazából a kettő között van nem? :D
2010. máj. 2. 16:09
 5/13 A kérdező kommentje:
mert a mai "diszkós" értelemben vett r.bancok azok idegesítőek, nagyképűek, lenézők, bizonyos emberekkel (külső alapján) undokok és szemetek, stb.
2010. máj. 2. 16:10
 6/13 anonim ***** válasza:
nincs elég önbizalma.
2010. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez a brifkó méretétől függ!
2010. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a jó abban hogy csak egyszer? Ha valami jó akkor én szeretem ismételni.
2010. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ő imitálni próbálja, hogy menő, mert önbizalomhiánya van. És közben arról álmodik, hogy csúfolva kergetik és aztán a macija vigasztalja meg. Nem most nem bunkó vagyok, ezt Freud mondja.
2010. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz, csak ne ez legyen élete értelme. ismerősömnek hobbija, hogy leszop félidegeneket és ezt büszkén vállalja semmi értelme az életének hát az tényleg jobb. a nem orális hanem normál szexet legalább a lány is élvezi. ha szüksége van rá, nosza
2010. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!