Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unom a...

Mit csináljak ha unom a férjemet? Szeretem de a hülye szokásai neki minden drága ami normális dolog hülyeségekre szorja a pénzt itthon ül elvarja hogy mindent megtegyek stb a szexröl már leszoktattam ez sem tetszik neki teljesen hülye

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 15:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Leszoktattad a szexről??? Örülj,hogy nem téged vágott ki. A szexhiányt a nők sem tűrik el, nem csak a férfiak.
2011. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a kérdést. A vessző is fontos.
2011. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Illetve: nemhogy a férfiak nah.
2011. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha így beszélsz a férjedről, akkor nem lehetsz valami jó ember. Aki így lehülyézi a párját, az több galádságra is képes. Szerintem szerencsétlen jobban járna ha otthagyna tégedet.
2011. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
egyetértek az utolsóval, sajnálni tudom szegény embert. az meg már milyen, hogy leszoktattad a szexről? te jó ég....
2011. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
majd ha nektek kéne a hülyeségeit elviselni nem tudom mit szolnatok
2011. jan. 7. 15:28
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

A szex hülyeség?

Hát, nem tudom milyen világban élsz, szerintem az egyik legjobb dolog.

2011. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Mint például mit?
2011. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%

az utolsó hozzászólásodra még reagálnék kedves kérdező. semmi sem muszály, semmi sem kötelező! ha én elveszek egy nőt akkor nem azért, hogy elviseljem hanem hogy vele legyek. gondolom nagyon szeretheted, ha így beszélsz róla, és úgy fogod fel hogy van egy ember akit el kell viselned.

elviselni maximum a szomszéd kutya ugatását szoktuk.... nem a "párunkat"

2011. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Vele kellene leülni és megbeszélni,hogy hogyan lehetne a kapcsolatot rendbe hozni.A szex is része a kapcsolatnak.
2011. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!