Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unom a...

Mit csináljak ha unom a férjemet? Szeretem de a hülye szokásai neki minden drága ami normális dolog hülyeségekre szorja a pénzt itthon ül elvarja hogy mindent megtegyek stb a szexröl már leszoktattam ez sem tetszik neki teljesen hülye

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 15:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
Válj el. Adj esélyt a férjednek egy normális nővel való normális életre.
2011. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
pl milyen hulyeseget? Ha mar a sexrol is leszoktattad szerencsetlent
2011. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha ilyen volt régen is és hozzámentél, a kérdésem a következő: Minek?

Ha nem volt ilyen, a te hibád éppúgy, mint az övé, hogy ilyen lett. Beszélj vele, mondd neki, hogy ez így egyikőtöknek sem jó, de főleg beki nem, változzon meg!

Egyébként ha szereted/valaha is szeretted, elhagyod, mert szegénynek lehet elég beje nélküled is, te meg a Férjedről ilyeneket mondasz róla....Hát nem irigylem őt.

2011. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy leszoktattad a szexről? Ekkora hülyeséget... esetleg nem veled csinálja ;)
2011. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 tetris ***** válasza:
97%
Lehet, hogy ő meg a te hülyeségeidet unja.
2011. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%
kamu kerdes
2011. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

1. unod a férjed

2. nem kívánod

3. nem tisztelitek egymást

a szerelmet meg már hülyeség is lenne megemlíteni...

TI MEG MI A JÓ ÉGNEK VAGYTOK EGYÜTT?!

Ott, hogy leszoktattad a szexről, majdnem kifeküdtem...komolyan, mintha valami kiváltság lenne...Egyébként ha gyerekként kezeled, hogy várhatod el tőle, hogy felnőttként viselkedjen? Hiszen Ő csak az általad lefektetett posztjához igazodik. Nem nevezném Őt férfinak, de Téged sem nőnek...Tökéletes belső tükörképei vagytok egymásnak.

2011. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%
sztem nem kamu, hidd el vannak ilyen emberek akik így gondolkodnak... ááááá
2011. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

Ez a kérdés kamu! Nincs olyan NORMÁLIS férj,aki nem rúgja ki páros lábbal azt a feleséget,aki leszoktatja a szexről. Nem vagyok szexmániás,de a szex hozzátartozik a házassághoz!

Ha mégis igaz a kérdés,akkor te sokkal hülyébb vagy,mint a férjed!

40/N

2011. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te NORMÁLIS vagy? Mit csinálj? Válj el! Add vissza neki a szabadságát, hadd keressen egy hozzá való TÁRSAT, te csak a rabszolgahajcsára vagy, társ nem, és javaslom, keress fel egy pszichiátert...
2011. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!