Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unom a...

Mit csináljak ha unom a férjemet? Szeretem de a hülye szokásai neki minden drága ami normális dolog hülyeségekre szorja a pénzt itthon ül elvarja hogy mindent megtegyek stb a szexröl már leszoktattam ez sem tetszik neki teljesen hülye

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 15:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
Egész jól kezdődik a kérdés, de a "szexről is leszoktattam ez se tetszik neki teljesen hülye" már túlzás, itt derül ki, hogy kamu. Legközelebb, ha röhögni akarsz, ne túlozd ennyire el a végére!
2011. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
hát azt a részét én sem értem hogy szeret,i mert ha utálja akkor még megértem hogy nem akar vele szexelni.és az hogy mindkét fél tehet arról ha az egyiknek hülyeségei vannak az baromság:D:D az ember ilyen és kész.ami meg a hülye szokásokat illeti vannak kisebb elnézhető dolgok és vannak naaagyon fárasztó idegesítő szokások amiket már nem lehet elnézni, ja és az is megeshet hogy nem jó neki vele a szex ezért szoktatta le ez is előfordulhat, de ezen lehet segíteni csak meg kéne beszélniük egymással
2011. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
Milyen hülye szokásai vannak?
2011. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

Igazából én nem tudom eldönteni hogy kamu e a kérdése mert szerintem simán vannak ilyen emberek.

Engem az érdekelne hogy mióta viseli a férjed el ezt a "terrort"amit te eredményezel?

2011. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Talán gondolkoz el a válláson már nincs szex és minden apró dolgon összevesztek. Halldoklik a dolog.
2011. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20%
Valjal el te s zar!
2013. aug. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Kései Sirató ***** válasza:

Kicsit világosabban is fogalmazhatnál. Ilyan zavaros kérdésre nehéz értelmes választ adni.

Mit jelen az, hogy otthon ül? Te tartod el?

Ha leszoktattad a szexről, akkor ne csodálkozz, hogy hülye. Hamarosan otthagy téged, merthogy ez így már nem egy párkapcsolat. Csak egymás mellett élés.

MIt csinálj? Előszöris fogalmazd meg értelmesen a mondandódat, használj írásjeleket!

2014. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 mikasa válasza:
0%

házas életről meg a többi dologról se sokat de ismerőseim nem rég hasonló helyezettben voltak annyira, hogy a nő válni akart de az a lényeg ha meg házasodsz

ne hidd hogy csak neked kell tűrnöd biztos vagyok benne a hogy a férjed is eltűr tőled elég sok mindent..

ne hagyd hogy pár apróság felidegesítsen ha szereted akkor nincs baj..de van egy mérleged amin az egyik oldalán a rossz dolgok vannak a másikon pedig a jobbak mér legeld el hogy melyikből van több.

2014. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
?
2017. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!