Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért...

Miért ilyen velem? Miért változott meg?

Figyelt kérdés

Régen tök jóban voltam az anyukámmal,bár már akkor sem volt túl sokat velem.Néha,amikor odamegyek hozzá,hogy beszélgessünk vagy tévézzünk vagy mondom neki,hogy tarthatnánk egy csajos napot,akkor elkezd néha kiabálni vagy mondja,hogy nem igaz,hogy nem veszem észre,hogy zavarom.Ez engem már nagyon idegesít,mert semmit nem tudok elmondani neki,mert folyton telefonál vagy nincs itthon.

Nem tudom,hogy miért lett ilyen,mert régen tök hóban voltunk,sosem mondta azt,hogy nem ér rá.

14/L


2011. jan. 8. 14:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*jóban
2011. jan. 8. 14:54
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem is most ilyen anyum...

Mit dolgozik?Biztos a munkája miatt iedeges.Legalábbis nekem legtöbbször azért.

14/L

2011. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ügyvéd,de nem hiszem,hogy olyan stresszes lenne.
2011. jan. 8. 15:03
 4/16 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni. Esetleg kérdezd meg, hogy mikor ér rá, mikor nem zavarod? Hogy szóljon, ha nyugodtan tudtok beszélni.

És ha azt mondja ráér, akkor mondd el neki, hogy nagyon zavar, hogy ennyire elhidegült tőled, mert hiányzik. És szeretnéd, ha olyan lenne a kapcsolatotok, mit régen volt.

2011. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,hogy miért ilyen ideges sokszor,de annyit mondott rá,hogy nem érti hogy miről beszélek.Meg ha odamegyek hozzá,mert nem értem mondjuk a házit,akkor elkezdi mondani rögtön,hogy az órán kéne figyeljek,meg hogy minek fizeti akkor a különórákat,ha semmi értelme.De nem tehetek róla,hogyha valamit nem értek...
2011. jan. 8. 15:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg amikor mondjuk ott vagyok valamelyik barátnőmnél,akkor az ő anyukájuk folyton megkínál engem valamilyen sütivel meg ilyenek,de anya az annyit sem tesz meg,hogy hozzon egy cukrászdából sütit :"(
2011. jan. 8. 15:09
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Már bocs de a cukrázda nem inygyen van. Tiniként kicsit légy önálobb nem kell folyton anyun lógni.
2011. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom,de nem a cukrászda a baj,Hanem az,hogy még annyit sem tenne meg.Nem lógok folyton rajta,csak néha jó lenne valaki olyannal is beszélni,aki nem 14 és 15 éves korban van....
2011. jan. 8. 15:37
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Megértelek. És igazad is van. De ezzel vége is. Sokszor úgy van, hogy amikor a gyerek már nagyocska, az anyából kifogy az anyai ösztön. Az anyai ösztön a kicsi korban megoldja a törődést, sőt a szeretet látszatát kelti, de ha elmúlik ennek az ideje, ott áll az anyuka üres szívvel, üres lélekkel. Nem érti, mit akarsz. Lehet, hogy őt is magára hagyták már 14 évesen. Sok országban, főképp németországban, angliában, szóvalaz északiaknál,(meg a gazdagoknál) úgy van, hogy ha a gyerek már ekkora, legyen meg magának. Nincs dédelgetés. A déli országokban az emberek melegszívübbek. Nem vagyunk egyformák.
2011. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Keresgélhetsz itt, a "gyerekrontó szülők" cím alatt vannak ilyen esetek, példák.. [link]
2011. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!