Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szakított velem. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem. De ugyanúgy jóba vagyunk meg minden szinte semmi sem változott csak annyi hogy nincs csók meg az ilyenek! De én nagyon szeretem, meg ő is szeret engem. De szerinte mi nem illünk össze -. -" ahh.! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg osztálytársam.. és egymás mellett ülünk azóta is, mellettem akar ülni én meg mellette! De am nem ezt télleg nem értem.. multkor megcsókolt :/ és mind kettőnknek jól esett!!
2011. jún. 3. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
te jóságos ég. mintha a kérdést én írtam volna ki:DD velem is pont ez a helyzet. 3 és fél évet voltunk együtt, szakított velem, merthogy már nem szeret úgy, mint barátnőt. de ugyanúgy beszélünk minden nap, ugyanúgy ölelget, szeretget, puszilgat, sőt, még jobban bánik velem, mint mikor együtt voltunk. plusz múltkor lefeküdtünk egymással... úgyhogy én sem értem ezt a helyzetet, de legalább nem vagyok egyedül vele:D
2011. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Legalább én se xD

De olyan idegesítőő.. de mi nem voltunk együtt olyan hosszú ideig és még 1 hete sincs hogy szakítottunk :S :/

2011. jún. 3. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
de gagyi. töcsök legalább van?
2011. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is egy hete szakítottunk:) (első vagyok)
2011. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szakított veled, akkor nyilván nem fog megcsókolni. Hány éves vagy te, 10?
2011. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen egy szexkapcsolat.

Én is szakítottam sok-sok év után. Nem bírtam már vele élni. Mégis zavart, hogy mással van ill. mással lehet. Ezen már túl vagyok. Nem szeretem, de a birtoklást megszoktam. Aztán elengedtem teljesen, de szexelni még visszajár.

Lépj tovább és ha nincs senkitek, akkor néha szexeljetek egy jót!

2011. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig megcsókolt.. smároltunk ha így jobban megfelel bunkókám!! -.-" és 16 vagyok.. || és szexkapcsolat??:O Jézusom xD SOHA!!
2011. jún. 3. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!