Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? Van egy párom 3éve és van egy kisfiunk, de mostanában nem foglalkozik velem szex téren sem hiába beszéltem vele nem változott semmi. Boldogtalan vagyok, mindig ha odabujok vagy ha szexelni akarok azt mondja már megint 21L

Figyelt kérdés
Mi tévő legyek?
2010. nov. 22. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Ha nem figyel rád, akkor mondd azt neki, hogy kereshetsz-e mást aki lefekszik veled? Ha nem érdekli, akkor ennek a kapcsolatnak már lőttek.
2010. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már beszélt vele, írta. Sajnos ennek a kapcsolatnak annyi.
2010. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eröl is beszéltünk már de azt mondta megne merjem csalni.
2010. nov. 22. 15:46
 4/8 A kérdező kommentje:
azt még nem tettem hozzá hogy már akartam vele szakitani de azt mondta ne mert mi vagyunk az élete értelme és hogy nagyon szeret és könyörgött ne hagyjam el.mégsem értem
2010. nov. 22. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy baba mindent meg tud változtatni!

Lehet össze van nagyon zavarodva. Ami nem lenne meglepő, ha ő is veled egykorú vagy csak egy két évvel idősebb/fiatalabb...

Nagyon nehéz feldolgozni ilyet. Lehet fél, hogy ha elhagyjátok egymást nem láthatná elégszer a kisbabáját.

Stb.stb. Az idő mindenre gyógyír.

2010. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ö nagyon szeretett volna már egy kicsit amúgy a pici már 1éves és nem akkor kezdődött a gond mióta ö megszületett 1-2 hónapja van ez.ö 25éves
2010. nov. 22. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy kis eszed akkor összefekszel valaki mással, neten akárkit megtalálsz, és ha nem tud róla akkor nem sértődik meg!!! O:)
2012. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
Kretén pasi, vagy van egy nője.
2012. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!