Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Páromnak a szülei elváltak és az apukájához költözött (egy utcával alrébb),így már az anyukájával is jobb a viszonyom,bár eddig sem volt rossz,de jobban elbeszélgetek vele amikor meglátogatjuk.

A mamájával is jól kijövök,elbeszélgetek,de a probléma most jön.

Az édesapjával lakik,mint már említettem és az apuka "élettársával",néha a hölgy lánya is ott alszik aki a párom volt barátnője volt nagyon régen.

Nos hiába hogy régen volt,de engem még mindig bánt,de nem komoly kapcsolat volt,testi kapcs.sem volt,nah,de azért mégis...

Az anyuka nem kedvel engem,hangot nem ad neki,szívesen lát,de van egy stílusa velem,észrevételeim szerint mással nem beszél így,ennek az oka,hogy a páromat akarja a lánya mellett látni megint.

Édesapjával nemigen találom meg a kontaktust,kedves és segítőkész,de félek,hogy cikit mondok és félek beszélgetésbe elegyedni és ezzel ő is így van,látom rajta.

Szeretnék többet lejárni hozzájuk,mert párom örül neki ha ott vagyok,meg neki fontos a család és ezért megpróbálok mindenkivel kijönni!


Mit tehetnék még az apával,hogy jobb legyen a viszonyom??

Vagyon az "élettársat" hogy kezeljem?

És egyáltalán ezt az egész helyzetet??


2011. jan. 8. 19:28
 1/2 klaumanó válasza:
Ezt talán a pároddal kéne megbeszélned!
2011. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem, ha szeretitek egymást, akkor mindegy mit gondol apuka, anyuka, mostoha. Nyugodtan járj el hozzájuk, elvégre ő hív meg téged, és te hozzá mész nem a szülőkhöz. Minden rezdüléseddel mutasd ki, hogy mennyire szeretitek egymást, és akkor úgyis venni fogják a lapot. Apukájával meg szerintem idővel oldódni fog a feszültség, és magától redbe jön a kommunikáció köztetek.

Nem olyan vészes a helyzet, elhiszem, hogy zavar, de éppen ezért ne adj esélyt arra, hogy bármi vagy bárki is közétek álljon.

2011. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!