Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz így velem? ..

Mi lesz így velem? ..

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat gondolkozom. 16 éves vagyok és nagyon zavar hogy a világ ennyire "elbaszott" lett, már bocsánat a kifejezésért, sok sok éve küzdősportolok de még sem kötök bele mindenkibe mert erősebb vagyok náluk, viszont a suliban is folyamatosan mennek a köpködések, verekedések stb, barátnőm és igazi barátom sincs mivel egyet sem találtam még, régen volt, de azóta szegedre költözött , 300km-re tőlem, a lányok meg hát.. mostanában egy normálisat sem találni, mindenki megy discoba szétpiálni az agyát és lefekszenek bárkivel, nekem nem kellenek ilyenek, nemtudom mit csináljak, nagyon bánt hogy senki sem értékeli már az igazi dolgokat... és arra jutottam hogy lehet nekem is ilyenek kéne lennem, elmenni discoba megdugni pár csajt, és halálra piálnom magam minden héten ^^ ?!
2011. jan. 8. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Hízó van eladó hívj:

06309317182

2011. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hidd el fiatal,hogy akár milyen is az ország nem az a jellemző,amilyen a te környezeted.Korodat elnézem még 1-2 év és,ha ismeretséget szerzel máshol, vagy rádtalál valaki gondolkodásodat nagyon fogja dijazni.Kitartás és mindig legyél önmagad.Szerintem sokan irigyelnek, hogy nem iszod rongyra a fejed.
2011. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne legyél tégla abban a falban ami a hülyeséget jelképezi :) Maradj önmagad és ne legyél disco patkány... hidd el előbb utóbb bele kerülsz egy kisebb társaságba ahol jól fogod érezni magadat.

L/15

2011. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 klaumanó válasza:

Ha barátra van szükséged,itt vagyok én!

Komolyan írom!

2011. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hogy? egyedül nem szeretnék bemenni a városba, keressek facebookon barátokat/barátnőt? hát nem tudom ^^ a suliból még 3 és fél év vissza van, a társaság marad ugyanaz
2011. jan. 8. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Naggyabol en is igy vagyok en 17 vok de nem kuzdosportozok sot inkabb ugymond felenkebb vagyok! Nekem sem nagyon van amolyan igaz barat 1 van akit annak tekintek es remelem az is...de a vilagot en is ugyanugy latom...sok szep csajok vagy k..vak es ossze vissza dugnak vagy pedig ha leszolitanak szembe rohognenek...zoval el va fajulva a vilag..., ja s a mostani csajok pedig telleg nema z igazi ertekeket nezik hanem ha 1 pasi jol berug vagy nagy paraszt oszt van 1 30 eves sotetitett ablakos autoja akkor o a bejoivo tuti...szoval ez van:S ha gondolod meg irj s ha van vmi kerdesed probalok valasozlni..
2011. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tök jó, h te nem vagy olyan züllött idióta, és ne is akarj asszimilálódni. Nem neked kéne. Ha sulit nem is váltanál ilyesmi miatt, nem mintha nem lenne társaság szempontjából nagyon meghatározó, h melyik suliba jársz. Bp-i vagyok, úgyh csak innen tudok nyilatkozni, de itt vannak nagyon jó gimik is, ahol normális a szellemiség is. Komolyan. És ha nem suli, akkor esetleg eljárhatsz vmilyen szakkörre, sportolni, vagy ha keresztény vagy gyülekezetbe... ott nagyon jó társaságok tudnak alakulni.

Mondjuk én a sulis társaságomat is szeretem, de még inkább otthon érzem magam a gyülekezetünkben, az ifinkben (ez a gyülinken belül a korosztályom), máshova nem is nagyon járok, pedig nem vagyok antiszoc. :P

18L

2011. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pécsi vagyok ^^
2011. jan. 8. 19:56
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, várok még, egy kicsit jobb kedvem van, és lehet keresek ilyen közösséget , esetleg elmegyek hip-hop táncolni vagy nemtudom;)
2011. jan. 8. 19:59
 10/14 klaumanó válasza:
Nah mi lesz a haverkodással?
2011. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!