Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz az életemmel, ha ő...

Mi lesz az életemmel, ha ő nem lehet velem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a gyermekem apjával,még kiskorú voltam.Összeköltöztünk majd teherbe estem.Miután megszültem gyermekemet 4-5 hónapot töltöttem mellette és az élettársam családjánál,ahol többször élettársam bántalmazott.A dolgok addig fajultak hogy rettegésben éltem,de a gyermekemért mindent megtettem volna.Elszerettem volna menni,de mindíg figyelt valaki,és lehetetlen volt.Egyik reggel mikor felkeltem közölték hogy el kell hagynom a házat,de a gyermekemet nem vihetem.Tiltakoztam ellene de megjelent a család többi tagja,rengetegen voltak,és fenyegettek lökdöstek,sűrgettek hogy hagyjam el a házat.A gyermekemet kitépték a kezemből és kilökdöstek az utcára.Nem tehettem semmit,nagyon sokan voltak.A gyámügyhöz fordultam ahol úgy vettem észre nem foglalkoznak velem igazán,nem úgy rendezik az ügyet ahogy kéne.A védőnőnek próbaszoptatást kellett volna csináltatni,ehelyett azt írta a gyámhivatalnak hogy nincs tejem,pedig szoptattam mielőtt kidobtak.Mivel ezt nyilatkozta a védőnő a gyermekemet az apánál hagyták.Az apa többszörösen büntetett előéletű,de ez sem zavart senkit,ráadásul 11-en laknak egy kis házban,nálunk pedig 2 nagy szoba áll üresen.Nálunk nem jött senki megkérdezni vagy megnézni a körülményeket.A határozat szerint a gyermekem ott maradt,iszonyú volt ezt elviselni.A határozat után úgy másfél hónappal tudtuk meg de nem a gyámhivataltól hogy bizonyos időközökben láthatom gyermekemet,addig teljesen elzárta tőlem a volt élettársam.A gyámhivatalban közöltem,hogy tudok róla hogy már eddig is kellett volna egy papírt kiállítania a láthatásról,eddig mért nem tette.Ekkor írta csak meg a papírokat a láthatásról és közölte hogy gondolkodtunk e róla hogy hétvégére el is vihetjük.Ezt sem tudtuk.Tiszta rejtély volt a gyámhivatal.Beadtuk a gyermekelhelyezési pert,még most is fenyegetnek hogy vonjuk vissza,mert csúnya következménye lesz.Akarom a gyermekemet.A láthatás alatt sokszor észrevettem hogy beteg a gyermek,az apai nagymama szerint idegbeteg a gyermek és pszihológushoz kell vinni.Nagyon félek hogy nem kapom őt vissza,éjszakákat sírok át,mert félek hogy baja lesz.Miben reménykedhetek?
2011. okt. 17. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Fogalmam sincs.

De minden együttérzésem a Tiéd. Nagyon sajnálom, ami történik. Bízom benne, hogy rendbe jönnek a dolgok.

Remélem, hogy van ennek módja és van, aki tud segíteni.


Majd írj ide, mert jó lenne tudni, így ismeretlenül is, hogy mi lesz veletek.

Én szorítok.

2011. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Menj el a rendôrségre, jelentsd fel, mert fenyeget, és testi sértésért is. Látott orvos miután megvert a párod? Mert ha van rá bizonyíték, akkor a rendôrség talán többet tehet.

Ha nem, akkor bérelj fel egy magánnyomozót, hogy keressen bizonyítékot arra, hogy a párod nem jó apának. Tudom, hogy ez pénz, nem tudom hogy állsz anyagilag, csak egy ötlet volt.

2011. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21.23 vagyok. Ha a párod büntetett elôéletû, akkor vagy van egy jó barátjuk a gyámhivatalnál, vagy megkentek valakit.
2011. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Vagy a gyámügyis is meg lett már félemlítve... Faluban, kisvárosban, de még nagyvárosban is ez simán benne van sajnos. És akkor a rendőrről már ne is beszéljek... Huh, tényleg nem tudom, mit lehet tenni.
2011. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel özvegy vagyok, a gyámhivatallal van dolgom.

Az egész storyt nehéz elhinni, szoptató anyát elzárnak a gyerektől, áh, és pont a gyámhivatal nem lép fel, amikor mindenbe beletúrnak, abba is amihez semmi közük.

Bocs, de ez az egész inkább a weblap karbantartó agyszüleménye lehet, hogy peregjenek a válaszok, a hirdetések miatt.

2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én magánnyomozó helyett verőlegényeket fogadnék, jól megveretném és a végén leköpném. Bizonyítékot úgy se tudna rá mutatni mint ahogy te se amikor ő bántott. Utána bírósági úton elperelném a gyerekeket mert a gyereknek az édesanyához ítélik elsősorban feltéve ha van munkahelyed.
2011. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem el. Ha az én gyerekemet próbálják elszakítani tőlem, én visszamegyek és egyszerűen visszalopom és nem érdekel a testi épségem.
2011. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kamu az egész. Valaki nagyon unatkozik. Fogadj el egy jótanácsot: a következő sztoriban ne vedd ennyire drasztikusra a történet fonalát, ne legyen ennyire fekete-fehér, ha megoszlanak a vélemények arról, hogy ki a jó és ki a rossz, akkor sokkal több választ kapnál, reggelig is elszórakozhatnál ezzel. A burkolt cigányozásod viszont zseniàlis húzás volt, ehhez gratulálok, így az összes rasszista zsebében kinyílt a bicska, s máris elterelted a figyelmet a mese többi -gyenge lábon álló- részletéről.
2011. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Éjszakákat átsír a hölgy, de éjfélkor már rég nincs itt, hogy reagáljon, hogy legalább ezzel elfoglalja magát, addig se szomorkodjék. Hihető történet..
2011. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem egy nemzetisegihez mentel hozza???? ok laknak 11-en egy kicsi helyen???

Az elso nagy hibat ott kovetted el, h osszealltal egy nemzetisegivel. A masodik nagyot h hozza koltoztel. A harmadik es egyben a legnagyobb hibat ott kovetted el h egy ilyen alaknak gyereket szultel. Ha tobbszor bantalmazott akkor kellett volna lelecelned.


Ha igaz a story eleg nehez lesz, mert ha lefizetik az illetekes emberket akkor eselyed nem lesz, ha csak egy lathatas alkalmaval mikor elviszed a gyereket tobbet nem mesz vissza es nema dod vissza a gyereket hanem lelepsz kulfoldre.


Nekem egy jo baratnom ezt csinalta. Habar neki iteltek a gyereket az ex ferje ott tett neki keresztbe ahol csak lehetett. Az uj parjaval leleptek kulfoldre ugy h senkinek sem mondtak meg h hova mennek, egyedul a baratnom mamaja tudott rola, meg en. Nehez volt egy uj eletet felepiteniuk, de sikerult. Nehany visa koteles orszagba kerehtnel menekult ugyi statuszt oda ugy sem engednek az exedet be foleg ha nemzetisegi....

2011. okt. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!