Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szülők, hogyan reagálná...

Kedves szülők, hogyan reagálnátok ha a 22 éves lányotok párja egy nála 8 évvel idősebb elvált férfi lenne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélném hogy megtalálta élete párját,ha tényleg rendes fickó.
2011. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki milyet szakít, olyant szagol. Mára már az, hogy elvált, nem jelent semmit. Ha csak együtt éltek volna az előzővel, nem is tudnátok. Szerintem lényegesebb az, hogy férfi. De ellenkező esetben sem szólhatnátok semmit.
2011. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt egy tizenöt évvel idősebb, elvált barátom, hálistennek a szüleim elfogadták a döntésemet.

31/N

2011. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok, párom 27 éves. A szüleim áldásukat adják ránk. Mondjuk az én párom nem volt házas. :D
2011. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadnám a döntését és szorítanék neki, hogy boldog legyen. A kor külömbség ideális köztük, az meg, hogy elvált, semmit nem jelent. Ha a lányom szeretné, bíznék benne. Hiszen én neveltem, tudja mit csinál. Ha meg mellényúl, felnőtt nő, saját tapasztalatokat kell gyűjtenie.
2011. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 emlya ***** válasza:
93%
Nem gáz, legalább érett, komoly és felelősségteljes.
2011. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És melyik a gond??? A korkülönbség, vagy, hogy elvált. Én egyiket sem látom gondnak!!! Legyenek boldogok!
2011. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ő élete, az ő döntése. Nem vállalhatod az ő tetteiért te a felelősséget.

Nem tudod megvédeni sem, mindenkinek el kell követni a saját hülyeségeit. Egy dolgot tehetsz: amikor bajban lesz és szüksége lesz segítségre, ott leszel és segítesz.


33N, aki a szülei mindentől meg akartak menteni

2011. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha a gyereknek ez kell, akkor tegye.

Azért a jópofával közölném teljesen higgadtan, hogy ha a lányomat csak kihasználja, akkor nemes egyszerüséggel testileg lekileg összeroppantom.

2011. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen jöttem össze a mostani férjemmel, elvált, akkor volt 35. Kötél vagy golyó? :)
2011. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!