Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaim, ti hogy reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti hogy reagálnátok erre? Avagy Női nem képviselői, ilyet megtennétek-e?

Figyelt kérdés

Szitu: 1 héttel ezelőtt, megismertem 1 csajszit, és MSNeztunk utólag. Majd tegnapra megbeszéltük az időpontot. (Pontosabban a csaj mondta, hogy mikor, mert suli mellett dolgozik is, és ő tudja mikor van szabadideje.) Nap, időpont adott. Mondja hogy akkor tuti szabad, és találkozhatunk.


Mégse jelent meg...


2010. okt. 15. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
még 1x próbálkozz. Ha mindenféle kifogásokkal jön, lépj tovább. Az ilyenekere nem érdemes több időt pazarolni.
2010. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tennék ilyet mert ezzel magam járatnám le! Ez gerinctelen dolog, nekem a férfiak mindíg eljöttek a randira, igaz ki ne szeretne randizni egy szép és csini lánnyal. De én tuti nem tennék ilyet ez gusztustalan!
2010. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
A netes kapcsolatok 3/4-ede ilyen. A csaj nem jön el, a csaj nem is csaj v. nem az akinek mutatja magát, stb.
2010. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
személyes, nem netes...
2010. okt. 15. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ismered személyesen, a minimum, hogy jól kiosztod. Mert oké, nem jöttök be egymásnak (a randi után), de megbeszélitek és el se jön az irtó pofátlan.
2010. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átvágós a leányzó. Kérdezd meg mi fontosabb dolga volt. Ha nagyon átlátszó, hagyd a fenébe, ha látszik hogy bánja, akkor adj neki még egy esélyt. De csak egyet.
2010. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg akármilyen váratlan esemény jött közbe neki - baleset, rosszullét stb. - ilyen esetekre már feltalálták a telefont.
2010. okt. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én is megkérdezném, egy férfi miért nem megy el egy randira? ugyanaz a helyzet, engem is felültett.

én ilyet sosem tennék, de velem már megtették, a férfiak sem jobbak

lépj tovább


23L

2010. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szenilis a csaj. Velem is fordult elő, hogy elfelejtettem egy randit a zsúfolt nap után. Azt jött a barátom, hogy elfelejtettem... Pirultam is. De megdumáltuk.

Beszéld meg a csajjal, hogy mi volt, azt ennek függvényében lépj.

2010. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!