Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem állok készen még egy...

Nem állok készen még egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt, hogy jó lenne ha lenne barátom, van is olyan aki tetszik, akinek örülnék ha kialakulna közöttünk valami. De mégis néha úgy érzem jó így egyedül...

Néha azon gondolkozom, hogy milyen jó lenne ha valaki szeretne engem, de mikor odajön valaki leszólítani, akkor meg elküldöm. (Mondjuk általában olyan jön oda aki nem érdekel) Ez megváltozna akkor, ha olyan szólítana le aki érdekel?


2011. jan. 9. 21:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
23%
szerintem ha komolyan ezen az oldalon remélsz választ erre a kérdésre, akkor nem kapcsolatra, hanem az életre nem állsz készen....
2011. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Detto én is..

Kiváncsi leszek a válaszokra;)

2011. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez olyan, hogy ha van valakid, akkor úgy érzed, hogy nem kell senki, ha nincs, akkor meg kell.
2011. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Én éreztem így. volt egy pasim (1 hónapig), akkor szabad akartam lenni. MOstanában szeretném ha lenne mellettem valaki a családomon kívül, de az eszemmel tudom, hogy jobb nekem így. :)

Ne aggódj, ha eljön az ideje, lesz vkid!

2011. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
hmm..Érdekes vagy. Kérlek írd le a korodat..sok mindent elárul:)
2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez engem is érdekelne mert ugyan ez a helyzet..
2011. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha az igazi "szólít le", hidd el, barátságos leszel hozzá.

Hogy mennyien szólítanak le, az nem szépségeden múlik, hanem, hogy milyen jeleket adsz le, sugárzol magadból.

Nyitottnak látszol-e, vidámnak, magabiztosnak, aki belenéz a másik szemébe, és nem lesunyt fejjel kódorog.

Persze, hogy vágyik minden tizenéves a nagy kalandra, a szerelemre. Eljön az. Aztán meg kell tanulni megtartani a másikat. Ez nagyon bonyolult dolog, elfogadni, és megőrizni méltóságodat - vagyis megtanulni egymást megbecsülni.

A kapcsolat teher is, jól mondta valaki, hogy néha kilépni szeretett volna belőle. Elvárásoknak kell megfelelni benne, ami néha nehéz. A hosszan tartó boldog viszonynak alapköve a hűség, ami azt jelenti már ebben az életkorban, hogy nem csatangolhatsz össze-vissza, kedved szerint. Ám megéri az igazi szerelem. Ami nem tart örökké, és felesleges kétségbe esni, ha múlik valamelyik fél részéről. Mert úgyis jön az új.

2011. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
tiszta hüjeaki nemnormális
2011. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ma 22:03" elmondta az összes közhelyt, amit a témáról tudni érdemes, de szerintem ennél jóval összetettebb a dolog. Egyáltalán nem mindegy, hány éves vagy. Szerintem sokan nem képesek valójában "jó" párkapcsolatra, de aztán mégis abban élnek, mert rászorulnak egy "rossz" párkapcsolatra.

Egyelőre én sem érzem magam teljesen késznek egy kapcsolatra, pedig 24 éves férfi vagyok, sokak szerint kicsit érettebb a kortársaimnál.

2011. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna! Ez szerintem ha magamból indulok ki akkor simán azt jelenti, h tényleg nem állsz készen! Volt egy kapcsolatom őt nagyon akartam megkaptam és végül szakítottam vele!
2011. jan. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!