Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy még nem állok készen egy komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk minden szép és jó volt,úgy voltunk vele, hogy ez egy komoly kapcsolatnak ígérkezik, de ahogy telik az idő kezdek rájönni, hogy hiányzik a szingli élet. Nem akarom magamat fiatalon leláncolni magamat. Mit tegyek? Hogy mondjam el neki, hogy nekem ez nem megy.. attól félek, ha szakítok vele hülyeséget csinál.. segítsetek légyszíves.
2011. szept. 22. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Így:még nem állok készen egy komolyabb kapcsolatra.
2011. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen kikúrt életképtelen?
2011. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Kor?

Nem?

2011. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek a kérdéseire lennék kíváncsi én is!!
2011. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben azt hangsúlyoznám, hogy úgy érzem, velem van valami probléma, mert azon kaptam magam, hogy megijedtem egy komolyabb kapcsolattól. Fontosnak tartanám leszögezni, hogy egyáltalán nem vele van gond, csak bennem kelt életre a menekülő ember. :) Igazából rá van bízva, hogy mit tesz ezután, ha az őszinteségtől valaki ennyire képes megrémülni, akkor azon nem biztos, hogy sokat lehet segíteni.
2011. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te szemét. kihasználod őt
2014. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!