Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után kb mikor érzi, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után kb mikor érzi, úgy egy férfi, hogy készen áll egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
31 éves a "barátom" aki éppen válik. Van két kisgyerekük egy 4 és egy 7 éves. 10 éve voltak házasok és a nő döntött úgy hogy elege van váljanak. Persze a "barátom" is hibás sok mindenben a válásban is. Most is azt mondta, hogy egy sz@r alaknak tartja magát.. Sokat vagyok vele. Belé szerettem.. 20 éves vagyok (tudom sok a kor különbség) de nagyon szeretem. De ő azt mondja mindig, hogy ő nem szerelmes csak kedvel.. 4 hónapja vagyunk "együtt" lassan de az elején azt mondta hogy ne legyek szerelmes..de így alakult.. az lettem.. szeretem minden hibája ellenére.. Mikor lesz képes egy kapcsolatra? Érdemes lenne várnom rá ?? Tanácstalan vagyok :(
2010. nov. 9. 00:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek 2 hónap, de másnak pedig 20 év is lehet.
2010. nov. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor néha dugtok is, úgy vagytok együtt, vagy csak tényleg csak barát szex nélkül?Nem mindegy.
2010. nov. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem is értem a fickót.A leharcolt feleségét lecserélheti egy 20 éves pipire,aki még oda is van érte.

Ha házias is vagy és elé rakod a kaját,akkor szerintem nyert ügyed van.A korkülönbség meg nem vészes.

2010. nov. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Ha azt mondta igy feketen-feheren, hogy nem akarja, szerintem hagyd.


Elozonek: te is leszel 30 eves, majd akkor mondd, hogy leharcolt vagy. Ugyan miert jobb csak azert vki, mert 20 eves? Ne legyel mar naiv.

2010. nov. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

02.47 vok

Ucsó!Akkor pontosítok,ha már a korral jössz:).33 vagyok a barátnőm meg 23:D.Volt korombeli is,nem is egy,uh tudom miről beszélek.

2010. nov. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

OFF:

5:30, akkor eddig peched volt a korodbeliekkel. Elmondom, hogy még most, majd' 41 évesen is alig néznek 32-34-nek, pedig abszolút átlagosnak tartom magam, még egy kis súlyfeleslegem is van. De friss, energikus, belevaló nőnek tartanak. Tudnád, milyen voltam 30 évesen! :) Ja, és körülöttem sok ilyen korombeli nő él, persze legtöbbünk - én is - házasságban, gyerek(ek)kel. Na, ennyit erről :).


ON:

Kedves Kérdező! Az egyén habitusán múlik, hogy mennyi idő alatt teszi túl magát a váláson. Van, aki már másnap, de van aki csak évek múlva áll készen egy új komoly kapcsolatra.

2010. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem ezzel az a tapasztalatom, hogy ha szemtől szembe megmondja, hogy ne számíts semmire, akkor abból valószínűleg nem is lesz semmi. Amit ugye megérthetsz, főleg így a legelején, hiszen éppen most változik meg gyökeresen az élete, most válik, és ez nem merül ki annyiban, hogy többé nem lesz házas, a két gyermekével való kapcsolata is meg fog változni. Ezt feldolgozni, akármilyen "szemét alaknak" is tartja magát nem egyszerű, sőt.. Én azt mondom, hogy fiatal vagy te még, hogy belebonyolódj egy ilyen nagyon labilis helyzetbe, de természetesen a döntés a tiéd, ez csak tanács.
2010. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ebből nem lesz semmi, te most csak a vigaszág vagy és ha nincs köztetek meg a szikra a kezdetekben ebből szerelem nem lesz, mindig csak egyoldalú sóvárgás lesz sajnos! Ha túl lesz a váláson és lelkileg készen fog állni akkor szerintem be fog lépni egy harmadik!

Ne így legyen, de készülj fel erre is!

2010. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%
másnap
2010. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszotokat!

Nos az egyik kérdés ugye így hangzott, dugunk is.. Nem ! Mi nem dugunk.. az Ő szavaival élve szeretkezünk.. nagy különbség ! Ami Őt illeti. Valóban a gyerekek miatt aggódik nagyon. Tegnap találkoztam Vele és egy nagyon komoly beszélgetésen vagyunk túl. Elmondtam neki, hogy ha Őt ez zavarja, vagy túl nagy gond lennék én is még + akkor tegyünk az "i"-re pontot és hagyjuk egymást. Nem tudott rá mit mondani. Elmondtam még egyszer neki (közben majdnem megszakadt a szívem) és akkor annyit mondott : szeret velem lenni, jól érzi magát, de ez a válás kikészítette lelkileg, ha megértem meg értem, ha nem akkor nem. Mondtam neki, hogy elhiszem, és támogatom ahogy csak tudom. Ja és elég házias vagyok. Mivel már nem tanulok és egyenlőre munkám sincs így szüleimnek segítek amiben csak tudok. Főzök, takarítok, mosok. Köszi a válaszokat ! Várom a többit ! :)

2010. nov. 9. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!