Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, Apukák! Mit szólnátok...

Anyukák, Apukák! Mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotok egy 28 éves férfivel kavarna?

Figyelt kérdés

17 éves lesz hamarosan a lányom, és ő maga elmondta, hogy egy 28 éves spanyolországi magyar férfivel nagyon sokat beszélget, nagyon megkedvelte, és szeretné ha több is lenne közöttük. Lányom elmondása szerint egy normális ember, érzékeny, nem az az átejtős, kihasználós típus, közös ismerőseik is vannak, amivel alá tudja támasztani. Interneten ismerkedtek meg, személyesen nem találkoztak. A férfinek rendes, jól fizető munkahelye van.


Nem egy komolytalan lányom van, tudom hogy bízhatok a megítéléseiben, jó emberismerő, megbízható. De ez azért kicsit sok volt számomra.


Ti mit szólnátok hozzá? Mit tennétek?

Ha esetleg kérdésetek van írjátok bátran, válaszolok. :)

Köszönöm válaszaitokat :)


2011. jan. 9. 23:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Én nem szólnék semmit,hiszen a tiltásnak ugy sem lenne értelme,max nyitva tartanám a szemem:)

Én 18 évesen jártam egy 31 éves férfival ugyhogy kb hasonló a szitu,anyum sem örült de hagyta,hogy a magam utját járjam.Tapasztalatra esetleg hibára minden embernek szüksége van,hogy tanuljon.

2011. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért légy résen.Persze nem ártana a lánynak valahogy felhivni a kedves figyelmét az ilyen kapcsolatok esetleges következményeire.Lehet,hogy ártatlannak indul,lehet nem.Légy résen......
2011. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem örülnék, mert egy ennyi idős lánynak még meg kellene bizonyos dolgokat élnie ahhoz hogy esetleg később ne üssön vissza. Van előttem erre példa, barátnőm 15 évesen 25 éves pasival jött össze, 19 évesen már megvolt a lánykérés, meg minden, a pasi irányította (hiszen érettebb, idősebb), a lány mellette olyan lett mint aki kicsit koravén....aztán megismerkedett egy vagány, korabeli sráccal és úgy belezúgott mint a fene mert vonzotta hogy a sráccal sokkal jobban megértik egymást, mármint egyenrangúbbnak érezte magát vele, és olyan programokban vlt része mint azelőtt soha.


De ez csak egy példa ,máshogy is alakulhat.

Nem örülnék, de tenni nem tehetnék semmit ellene, mindenesetre a pasi mindenképp meg akarnám ismerni mielőtt nála alszik vagy ilyesmi. Ez az alap. A pasi majdnem 30, a lány épp kinőtt a tinikorból..nem egyszerű képlet, nem örülnék :(

2011. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Azt kérdezném hogy TE mégis miért akarod a lányodat irányítani, és beleszólni olyan dolgokba amihez semmi közöd nincs? Tudom, erre azt válaszolod hogy a te lányod és még nem nagykorú blablabla. A baj az hogy ha a lányod 30 éves lesz te akkor is bele akarsz majd szólni mindenbe. Én nem szólnék személy szerint semmit, pedig van egy ugyan ilyen korú lányom. Meg kell érteni hogy vannak dolgok amibe nem szólhatunk bele. Én mindig is támogatni fogom a lányomat akármiben. Te meg ítélkezhetsz a sajátod fölött...
2011. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Pont ebben a korban a 11 év elég sok, hiszen a lányod most lép át a gyerekkorból a felnőtt korba, nagyon sérülékeny a lelkük ilyenkor. Lehet, hogy sokat olvasott, tanult a felnőtt világról, de a teste és a lelke akkor is még nagyon fiatal. Mindenhol súlykolják és erőltetik is, hogy korán érnek a mai gyerekek, kihagynak fontos állomásokat ahhoz, hogy egészséges és boldog felnőttek legyenek.

Tiltani nem lehet, de sokat beszélgetni igen. Kár lenne, ha áldozatul esne egy nőfaló, szavakat jól forgató fiúnak.

2011. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Amíg köztük van a távolság, addig csak hadd kavarjon.

Azt gondolom, azt kell elkerülni, hogy kimenjen hozzá. Jöjjön el a fiú, ha látni akarja. Mert mindazt, amit tud róla, azt a fiú maga állítja. Találkozásuk után is érdemes óvatosnak lenni. Én, aki itt írok, nyugodtan írhatnám, hogy a római pápa vagyok. Csak el kell hinni.

Nagyon veszélyes a mai világ, Nyugat-Európa tele van kelet- és közép-európai szexrabszolgával.

Ha a fiú eljött, rokonságával kellene megismerkedni. Melyik országrészből való?

2011. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Azt kérdezném,hogy TE mégis minek akarod a lányodat irányitani?.......Mégis minek akarja valaki irányitani a 17 éves lányát???Többekközt azért,hogy ne kerüljön egy állat kezébe,ne szüljön 17 évesen egyedülálló anyaként,nehogy valamilyen módon becsapják és végzetes hibába essen.Én nem tudom neked milyen felfogásod van,de elég fura.
2011. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 18 évesen 41 éves pasim volt... Anyukám teljesen ki volt borulva miatta. Az elején megpróbálta megtiltani, amivel azt érte el, hogy elköltöztem tőle, és néhány hónapig nem beszéltem vele. Aztán persze kereste a kapcsolatot velem, és megpróbálta elfogadni a helyzetet. 6 évig együtt voltunk. Persze mai fejjel azért belátom, hogy nagy volt a korkülönbség, és nem volt közös jövőnk. Ezért is szakítottam vele.

Azóta férjhez mentem, most várom a közös babánkat. Igazából nem érzem úgy, hogy bármit is veszítettem azzal, hogy egy 23 évvel idősebb barátom volt.


Szóval tiltani semmiképpen ne tiltsd! Neki kell tudnia, mire van szüksége! Lehet, néhány hónapon belül vége lesz a románcnak, de lehet, hogy rendes férfi, és egy életre szóló kapcsolatuk lesz..

Megértem, hogy kiborultál, de örülj neki, hogy elmondta neked a lányod. Ha pedig tényleg bízol benne, akkor hagyd, szerezzen 1 kis tapasztalatot. (Esetleg ismerd meg a férfit, ha úgy alakul a helyzet.)

Semmivel sem lenne jobb, ha diszkókba járna, és ott szedne össze mindenféle pasikat, akik másnap a nevére sem emlékeznek, vagy fűvel-fával megcsalnák.

2011. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

tévedés ne essék, nem szeretném irányítani a lányomat, csak enyhén terelgetni, hogy jó irányba menjen, de mégis a saját döntései alapján :)


a komolyságáról annyit, hogy elég sok mindent megélt már, és tényleg egy komoly lány, nagyon sok 25-30 körüli ismerős azt mondja, hogy hazuttolja a korát, jóval érettebb :)


köszönöm a véleményeiteket, még írhattok:)

2011. jan. 9. 23:31
 10/27 anonim ***** válasza:
19%
23:23-as. Olvasd el a válaszod alatti hozzászólást. Hát ezért ne próbáljunk irányítani! 23.23-as neked viszont olyan felfogásod van, hogy az első adandó alkalommal külön költözik majd tőled a gyereked, mert úgyérzi hogy megfojtod és irányítani akarod.
2011. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!