Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 23 éves lányotok egy 30 évvel idősebb embert mutata be nektek?

Figyelt kérdés
A lány már nem otthon él, volt párja de szakítottak.
2011. szept. 20. 10:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%

Egy 23 éves lány életébe már nincs beleszólása a szülőknek, főleg ha már nem velük él. Azt h az ominózus szülők hogyan reagálják le azt nem tudom, minden szülőnél más és más.


F/29

2011. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Elvben valóban nem lenne beleszólásom. De azért nem repdesnék örömömben. Én soha nem preferáltam a nagyobb korkülönbséget. nagyon sokat kellene annak a FÉRFINAK lapátolni, hogy elnyerje a szimpátiám.
2011. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Lelkileg összetőrnék.A hapsit meg szerintem kérdezés nélkül szarrá verném, és még utánna is amig bírom.Nem vagyok egy erőszakos tipus, de ha a lányom ilyet tenne biztos kihozná belőllem.Felneveled, féltegeted,vigyázol rá, a szemed fénye, és akkor beállít egy nigróval, vagy egy vén fa@..zal.

Hát tuti hogy kinyílna a bicska a zsebemben..

2011. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Hát biztosan nem örülnék neki... De ezekbe a dolgokba a szülőknek már nincs beleszólásuk. Lehet, hogy boldog lesz vele, végül a szerelem meg a szeretet nem korfüggő.

(Ismerek egy párt a lány 18 volt, a pasi 62, idősebb, mint a lány apja! Szerintem irtó gusztustalan volt, de az a helyzet, hogy annak ellenére, hogy az egész falu a szájára vette őket, 10 éve együtt vannak, és igazán, őszintén boldogok!)

2011. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Pókerarcot vágnék hozzá, majd ha kettesben lennénk, elmondanám a lányomnak az ellenérzéseimet. 30 év nagyon sok. Miután ezt megtettem, több beleszólásom nincs, az ő döntése.
2011. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

én azt nem értem, hogy a szülőnek miért ne lehetne véleménye???? miért ne mondhatná, hogy "drága gyerekem, van szemed neked???"

akkor is a lánya és igenis a szülő akkor is felelős érte, mert a szülőnek már van egy kicsikét nagyobb tapasztalata. és különben is , senki nem nézné el szó nélkül, hogy a lánya tönkreteszi magát. mert ez szerintem az, ugyanis amikor a lány még fiatal lesz, a pasi már akkor egy öregember, és nem hiszem, hogy 30 évesen az lenne egy nőnek a dolga, hogy a pasiját pelenkázza....

2011. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Az hogy nincs beleszólása a szülőknek az nagy hülyeség.Igen is van.Nem értem hogy mi a tököm van ezzel a világgal, hogy mostanában mindenki ilyeneket csinál.A keresztapám is 60 éves korában otthagyta a családját egy 28 éves pi@sa miatt.

Nem hiszem el, hogy nem a pénze miatt akaszkodott rá a csaj.

Gondolom a boltban sem a fonnyadt paprikát választja, akkor miért?Ha nem a pénz dominál az ilye kapcsolatokban, akkor a fiatalabb fél beteg!!Az idősebb meg hülye, önkontrol nélküli, egoista barom.

2011. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom másnak a szülei mit mondanának. De az enyémek elfogadták, hogy köztem és a párom között 23 év van. Ugyanis köztük is 20 van. És amikor erről beszélgettem anyámmal, akkor azt mondta, hogy azért ő lett az apám, mert nem volt akkor nála idősebb udvarlója. Szóval nálunk ez természetes. Amúgy a párommal immáron 8 éve vagyok együtt. Én 25 vagyok, a párom meg 48.
2011. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem gazdag pasiról van szó.
2011. szept. 20. 10:38
 10/30 anonim ***** válasza:
24%

Mé g 1 hozzászólás és befejeztem, mert feluztam magamat.

Szóval ez csak nevelés kérdése, mert a lányom velem szmben nem mer megtenni olyanokat mint pl az anyukájával szemebn.Én sosem bántottam, vagy üvőltettem vele és mégis tudja hogy merre hány méter.Szerintem ő nem merne hazajönni egy tőlem is idősebb pasival.A másik, hogy most őszintén mi a franc játszódhat le egy ilyen "vén" ember fejében?Én nem mennék ki az utcára 38 évesen egy 20 éves csajjal, mert égne a fejem.

2011. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!