Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Anyunak vagy...

Kinek van igaza? Anyunak vagy nekem?

Figyelt kérdés
Ma összevesztünk,mert azt akarja,menjek el orvoshoz,hogy adjon beutalót teljes kivizsgálásra. Ezzel nincs is semmi baj,csakhogy holnapután vizsgázom jogból,és holnap még lesz órám,pótlás,szóval nincs olyan sok időm. Nem tudja megérteni,hogy ahelyett,hogy 3 órát üljek a rendelőben,most inkább jogot tanulnék,és elmennék pénteken dokihoz,ha van vmi bajom,az akkor is meglesz még..(csütörtökön is pótlásórák lesznek még)Most tényleg neki van igaza,hogy ezen megsértődött és azt mondta,hogy ezentúl ne mondjak neki semmit?!
2011. jan. 10. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Fontos az egészséged.Vidd a könyvet a rendelőbe, addig tanulsz, amíg rád kerül a sor.
2011. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legkomolyabb vitátok :) Majd lenyugszik, ha túl vagy a vizsgán és a kivizsgáláson is ;)


maci

2011. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem neked van igazad. Egy ilyen iskola nem 1 forint, hogy ne tanulj a vizsgákra. Bár az első válaszolonak is igaza van.
2011. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, valami komoly bajod van? Mert ha nem akkor szerintem ráér a kivizsgálás, de az is jó, ha elmész kivizsgálásra és elviszed a könyvet.
2011. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg vagyok fázva + a szemem múlthéten is egyszer begyulladt,meg tegnapelőtt is. Semmi különös. A baj ezzel csak az,hogy gépen van meg az anyag,nem tudom kinyomtatni.:S
2011. jan. 10. 09:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Odatelefonálsz az orvoshoz és kérsz időpontot. Ha beutalóra van csak szükséged, azt meg is írja akár most is és csak el kell érte menni. Az nem egy nagy kihagyás. A legtöbb rendelésen van időpont kérés, meg lehet oldani
2011. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg a legegyszerűbb az volna, hogy időpontot kérj, hogy odamész és addigra megírja a beutalót.

Másrészről meg anyukád is lehetne megértőbb, mondhattad volna, hogy jó, akkor vizsgázzon le helyetted abból a (feltételezem) párszáz oldalból.

2011. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem júniustól szeptemberig hetente begyulladt a szemem. Annyira fájt, hogy azt el nem lehet mondani. A létező összes antibiotikumos szemcseppet felírták, mindig kiújult. Pár napig minden oké volt, utána megint begyulladt. Elküldtek teljes kivizsgálásra, ott kiderült, hogy eredetileg a mandulám gyulladt be, onnan ráhúzódott a szememre -meg még egy jópár helyre, csak ott nem éreztem. 14 napig szedtem antibiotikumot.

Anyád csak jót akar.

2011. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt vesegyulladással voltam orvosnál. Január elején kellett volna visszamennem (azóta jól vagyok, hál' istennek), de a heti egy ügyeleti napja mindig vizsga elé esik... Min 4-5 órás program, sokat kell várni, a vizsgáim meg pénzügy-számvitel jellegűek, ahol egy egész asztalnyi cuccon oldom meg a feladatokat. Nem merek fél napot a dokira áldozni most :(
2011. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te, hogy jogot tanulsz és úgy viselkedtek,mint egy 15 éves kamasz meg az anyja.Hát nem is tudom..nekem ez olyan,mintha anyuci szájába adná még a kaját is a picike 20 -on éves kölöknek.Nem tudod ezt magadtól elintézni? Miért anyukád intézi??
2011. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!