Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy pedig...

Én reagálom túl, vagy pedig anyunak van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval úgy van,hogy a szüleim vállalkozók.3-4 évvel ezelőtt még nagyon jól ment a vállalkozás,de amióta van a világválság épp,hogy kijövünk a pénzből.Nem kérek anyuéktól semmi ruhát se semmit,hogy maradjon nekik pénz.De anyám eljár minden héten tornára meg masszőrhöz ami elég drága.Ha én tiszteletben tartom,hogy nincs aki ő miért költi el ? Ma kértem,hogy adjon vmire de mondta nincs rá keret.

Most én reagálom túl ?


2011. febr. 11. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem neked van igazad. Próbáld meg "erőszakosabban" közölni anyukáddal ezt.
2011. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Talán tudomásul kellene venned, hogy ők dolgoznak meg a pénzért, és te nem kérheted tőlük számon, hogy mire költenek. Te meg amit kapsz, örülj neki, és ne követelőzz.
2011. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez azért attól is függ, hogy mire kértél pénzt.

Legközelebb tedd hozzá azt is, amit ide írtál, hogy te eddig is igyekeztél tiszteletben tartani, hogy nincs pénzük, nem kértél, nem követelőztél, és hogy ez a bizonyos dolog neked most miért fontos.

2011. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl a dolgokat, inkább én mondanék le dolgokról.
2011. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem követelőzöm egyáltalán.Csak ha nincs akkor nem kell feleslegesen költeni.
2011. febr. 11. 20:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

20:51

A kérdező nem követelőzött, sőt nekem pont az ellenkezője jött le az írásából.

2011. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sztem, gondold át, hogy kinek van igaza, biztos, hogy vannak esetek, mikor neked, de olyan is, hogy neki, mérlegeld ezeket, és ha neked van igazad, akkor állj ki magadért. A Családi pótlék, miattad jár, tehát, majdnemhogy a tiéd. És ha még 18 alatt vagy, akkor el kell tartania téged, de sztem pusztán azért is kéne segítenie, mert az anyád.
2011. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

:) Harmadik vagyok

Tudom, hogy nem követelőztél. Ezért javasoltam, hogy ezt elmondhatod a szüleidnek is, hogy eddig figyelembe vetted, hogy nincs pénzetek.

Amúgy igazad van, persze.


Az élet ilyen, ők keresik meg a pénzt, és ők döntenek arról, mire fogják költeni.


Talán apudnál meg lehet vele próbálkozni, hátha hamarabb megesik rajtad a szíve, és hamarabb belátja, hogy ha anyának jár a masszázs és a torna, akkor most az egyszer neked is kigazdálkodhatnák, amit szeretnél.

2011. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tudjátok elég szar,hogy a bnőim minddennap többször a büfében esznek,több tizres ruhákat vesznek és mindent megtehetnek.Nem irigylem tőlük,csak nem értem,hogy miért kell azt a keveset is elkölteni
2011. febr. 11. 20:59
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem kell a pénzük.Szóba hoztam a témát és csak kiabáltak velem..:(

Nekem nem kell semmi csak boldogság,szerető család.

2011. febr. 11. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!