Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ebben nekem vagy...

Na most ebben nekem vagy anyunak van igaza?

Figyelt kérdés

Tudja jól hogy a foghagymás hústól rosszul leszek.


Már nem egyszer fordult velem először, nem is szeretem.


Ma is azt csinált, de voltunk a tescoba nem tudott mást venni?


Mert én nem azt kérem hogy az én kedvemért, mindenkinek olyat kell ennie amit én szeretek.


De ha ki vesz 2 darab húst és másmilyennel fűszerezi be, azért mert én a foghagymásat nem bírom megenni akkor máshogy néz ki a dolog.


De ez így hogy néz ki? Meg mikor megemlítem pofon vág,hogy miért cirkuszolok??


Ez szerintem nem cirkuszolás hogy "anya, tudod jól hogy rosszul vagyok ettől a fűszertől, meg nem is szeretem, miért nem vettél más fajta fűszert?"


Tényleg olyan nagy kérés lenne? 13/L Köszönöm.


UI: Természetesen én annak is örülök hogy add elém enni, de ha megszült, akkor ezt el is válalta. Mint minden családos anya


2011. ápr. 10. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Legközelebb állj fel az asztaltól.
2011. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nőj fel!
2011. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

irígylem a gondjaidat... :/

amúgy szerintem neked van igazad,mert tényleg nem esett volna le a karaikagyűrű anyád újjáról,ha pár szelet húst másképp fűszerez...

2011. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utánna én lennék a bunkó
2011. ápr. 10. 14:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem nagy gond, de rosszul tud esni, hogy nem egyszer mondtam el anyunak, e-fajta problémám
2011. ápr. 10. 14:15
 6/15 A kérdező kommentje:
és ahhoz képest anyuval jó kapcsolatban vagyok. Szeret Ő is és én is Őt. De ezeket nem értem miért csinálja
2011. ápr. 10. 14:16
 7/15 Tubarózsa ***** válasza:
59%

szia! hát pedig semmibe nem tartana anyudnak h 1-2 db húst, mással fűszerezen... egyántalán nem tudsz vele erről beszélni? mondjuk mikor jó kedve van éppen.

én pl a gombát utálom, exem anyuja, mikor gombás kaját csinált, nekem mindig szedett ki külön mielött belerakta a gombát. pedig ő csak a barátom anyuja volt mégis megtette....

a saját anyud ennyit nem képes? hát no comment.

és szerintem se cirkusz amit mondasz/csinálsz!:) és mi lenne ha allergiás lennél rá?? akkor is ilyen lenne?

remélem sikerül megoldani. :)

üdv 20L

2011. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meg megérti, mert mindig mondja hogy legközelebb nem így csinálja. De addigra meg elfelejti mindig. de megbeszéltük megint :) Köszi a válaszokat
2011. ápr. 10. 14:23
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Anyunál nekem is volt olyan gondom, hogy nem tetszett pár dolog a főzéssel kapcsolatban, ezen dolgok sütésekor, főzésekor átvállaltam, és kedvemre fűszerezek, csinálom :) Kérd meg, hogy ezt engedje át neked.
2011. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

És 13 évesen nem tudsz magadnak néhány húst megfűszerezni?

Amúgy meg fokhagyma.

2011. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!