Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » De mit reagálnátok erre?

De mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, férjem előtt nem volt senkim, azóta se, semmilyen szinten. Viszont ha egy idegen vagy félig ismerős férfi kedves velem, vagy csak mosolyogva köszön, olyan jól tud esni. Normális ez?
2011. jan. 10. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

normális

nekem voltak párom előtt pasijaim,ez nem függ ettől


remélhetőleg a férjed is bókol annyit amitől nem csábulsz el egy-egy idegennek...

2011. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az. Ha ezer pasid lett volna is szerintem jól esne. Minden nőnek jól esik, ha kedvesek, figyelmesek vele legyen akár az egy idegen :)
2011. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez minden nőnek jól esik

én is imádom a barátom de ha egy másik pasi érdeklődik vagy bókolgat azt még most is nagyon szeretem :)

2011. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak minden kapcsolatnak mélypontjai, ha most KÜLÖNÖSEN jól esik, akkor épp ott vagy. Nem hajlandó a szervezet erre a változatlanságra beadni a derekát. Ezzel együtt kell élni.
2011. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Minden nőnek/férfinak jól esik egy kis külső visszajelzés.
2011. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első barátom lett a Férjem, és remélem, ő marad egész életemben, de ha egy pasi kedves velem, az balzsam a nőiességemnek, persze ha többet akarna, az már nem tetszene, de amíg csak kedves, persze hogy érezd jól magad :)
2011. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ne legyen lelkiismeret-furdalásom? 1-2 kedves szó, többről szó se lehet, hiszen mondjuk nem is titkolom, hogy férjnél vagyok.
2011. jan. 10. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:

ne legyen lelkiismeret furdalásod

ez természetes :)

2011. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!