Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatódik a történet, ti...

Folytatódik a történet, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést írtam ki tegnap: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Most ott tartunk, hogy a barátom smsezget a barátnőmmel, és írja neki, hogy találkozzanak. Velem távolságtartó, és érzem rajta, hogy tudja, hogy közöm van hozzá, és csak azért ír neki iyleneket, hogy én mikor török meg, és vallok be mindent. Vannak erre utaló célzásai.

Nem kérdés tovább, hogy elmondom neki az igazat.

Tudom, hogy nagyon hülye, buta voltam, iszonyúan bánom, és félek, hogy vége. Nagyon sajnálom.

Ti szakítanátok emiatt? Helyre lehet ezt még hozni? Vagy végleg elrontottam?


2011. júl. 31. 10:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

miért vagy ilyen hülye?

remélem rájön a gyerek h te találtad ki és kidob a pics.ba

2011. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék. Nem csak amiatt, mert ilyen primitív hazugsággal próbálkoztak nálam. Hanem azért is, mert a srácnak elég gáz lehet az érzés, hogy bevette ezt az egészet. Fordított esetben te is kiakadnál, ha valaki írogatna neked, azt hinnéd, hogy tényleg vonzónak talál, aztán kiderülne, hogy a "Kész átverés show" szereplője voltál...

Nem értem, mi szükség volt erre? Ha nem bízol a srácban, miért egy hazugsággal próbáltad ezt igazolni?? Akárhogy is végződik a dolog, nagy jövőt nem jósolok nektek.:S

2011. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Rájön? Már rájött sztem, csak nem mondja, de én be fogom vallani. Csak az a kérdés, hogy helyre lehet ezt még hozni, vagy vége lesz? Őszintén megbántam.
2011. júl. 31. 10:26
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak ezért sms-ez akkor, ha szeret ezért nem dob ki. Hülyeséget csináltál, de nem egy égbekiáltó bűnt.
2011. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én most már semmiképp nem vallanám be.Dobjátok el a kártyát és soha többet ne használjátok.Ennyi.Légy kitarto,mert ha elmondod tuti,hogy kidob,ha viszont tartod magad akkor hamar elfelejtődik.Remélem tanultál belőle,hogy a kapcsolat alapja a bizalom
2011. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

De annyira nyomaszt, hogy érzem, hogy sejti, és érzem, hogy mér nem bízik.

Ezért szeretném bevallani, és akkor talán lehet tiszta lappal indulni, ha megbocsájt. Ha meg kidob, azt is megérdemlem, de senkinek nem jó hazugságban élni.

2011. júl. 31. 10:30
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak képzeld magadat az ő helyébe.


Vajon mit éreznél fordított esetben egy ilyen hülye tréfa után? Hazudtál neki, nem bíztál benne, hülyítetted.


Én nem folytatnám ezt a kapcsolatot, valamilyen szinten a Te részedről se érdemes, hiszen látszik, hogy nem bízol meg benne, ezért tetted próbára.


Neki meg nem csodálom ha ezek után elment a kedve az egésztől.


Jól pofára esttél ezzel a hülye terveddel. Itt csak saját magadat hibáztathatod ha ezért szakít veled. Viszont ha szeret és őszintén megbeszélitek talán van esély a folytatásra.

2011. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tudom én is kiakadnék a helyében, valószínűleg szakítanék is.:( Ezért is félek. Annyira bánt, hogy ezt tettem, demár nem tudom visszafordítani, hanem ezt a helyzetet kell megoldani valahogy.

Félek, hogy teljesen kiábrándult belőlem, biztos, hogy nagyot csalódott, mert nem így ismert meg, és igaza lesz ha vége, de én annyira szeretem, és megbántam, hogy nem akarom ezt.

De főleg, most, hogy mindenki azt írja, hogy szakítana..hát kezdek beletörődni.:(

2011. júl. 31. 10:37
 9/25 anonim ***** válasza:
Beszélj vele gyorsan, talán ha elmondod neki őszintén a dolgot, azt amit érzel, és azt amiért nem bízol benne (ha adott rá okot), akkor ez lehet akár egy "jó" pont ebben a sz@r helyzetben is.
2011. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én nem vallanám be. Attól, hogy te úgy érzed hogy rájött, még egyáltalán nem biztos hogy tényleg rá is jött. Bizonyítani úgysem tudja hogy te állsz a dolgok mögött, de ha bevallod akkor magaddal b.szol ki... inkább húzd meg magad, és tanulj belőle: soha többé ne csinálj ilyet! :S
2011. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!