Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok erre? Úgy...

Hogy reagálnátok erre? Úgy volt összeköltözünk és most lehet, hogy mégse.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok a párom 21 éves, 4 éve együtt vagyunk. Mindketten egy városba járunk egyetemre, de külön albiban voltunk eddig. 1 éve mondogatja nekem, hogy de jó lenne összeköltözni így meg úgy. Erre most látom, hogy írt egy e-mailt, hogy albérletet keres, pedig úgy volt, hogy a meglévő albérletembe költözünk össze. Teljesen elkeseredtem, mert már beleéltem magam, hogy jön hozzám és végre összeköltözünk:( Most is itt sírok:( Vele még nem tudtam beszélni, mert dolgozik, majd csak holnap. Ti hogyan reagálnátok, ha veletek történt volna ez? :(


2011. aug. 14. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h nem nélküled akar költözni csak nem tetszik neki a te albid. Fura h nem beszélte meg veled, de fölösleges kétségbe esned ha egyszer nem is tudsz biztosat!
2011. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én tuti szomorú lennék de holnap kérdezd meg tőle,miért döntött így?
2011. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem másik albérletet keresett kettőnknek, mert tudja, hogy én már aláírtam a szerződést, mindenképpen ott kell maradnom és amikor aláírtam meg is kérdeztem tőle, hogyha úgy adódna, hogy idén össze tudunk költözni neki is megfelel? És rábólintott.. :(
2011. aug. 14. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyedül vagy az albérletben. Mert lehet, hogy azért keres, mert ketteseben szeretne veled lakni, és úgy gondolja, hogy akkor ha netán pár év múlva lesz gyereketek akkor ő is tudjon külön szobában lenni, amíg nem lesz annyi keresetetek, hogy egy házat tudjatok venni. Beszélj vele holnap. Nyugi, minden rendben lesz.

Kitartás!

2011. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást kedvesek vagytok! :) De olyan albérlet iránt érdeklődött, ahol ő lenne a 4. srác :S Úgyhogy nem kettőnknek néz az biztos..:(
2011. aug. 14. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, bármennyire is fáj, elgondolkodnék azon, hogy merre is tart ez a kapcsolat.

4 év után is még hiteget, és nincs benne annyi gerinc hogy eléd álljon, és megmondja, hogy nem akar veled összeköltözni.

Mindezt úgy, hogy ő hajtogatja egy éve. Te pedig biztos, hogy ebben a lakásban maradsz.

Pff...


Minden döntés elől nem lehet eltáncolni, visszakozni. Valamit vagy akar, vagy nem.

Veled együtt élni szemmel láthatóan nem akar. Sajnálom.


Elég büszke nőszemély vagyok, azt hiszem én egy ilyen megalázás után kiraknám a pi..ba.

2011. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a bajom..:( Mert ha úgy áll elém, hogy az egyetem alatt haverokkal albérletben akar élni mert tök buli azt mondom okés elfogadom, de nem így, hogy engem hiteget utána meg pofára esek:( Köszönöm a te válaszodat is! :)
2011. aug. 14. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Na azért én továbbra is azt mondom, h előbb vele beszélj! :)
2011. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp fogok:) csak sajnos holnapig nem tudunk beszélni:( felhívni se tudom, mert nem tudja felvenni a telót.
2011. aug. 14. 18:38
 10/10 anonim válasza:
nyugi, csak nem szeretett volna elkeseríteni,hogy a haverjaival akar egyetem alatt élni.Tutira megoldódik majd a probléma, és nem lesz semmi baj:))
2011. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!