Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a 3 legroszabb amit...

Mi volt a 3 legroszabb amit más emberel tettél s miért?

Figyelt kérdés
Azért ezt kérdezem mert az emberek többsége csak az ő ellene elkövetett dolgokat tartja számon de az általa elkövetetteket nem igen. Ki dujda itt mikkel okozta a legnagyobb fájdalmat?(nem annyira a szerelemre gondolok mert az hullámozhat)
2011. jan. 10. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapámnak azt mondtam, biztos nem is szeret engem.

Anyámnak, hogy elbúgta az életét(ami sajna igaz, de nem kellett volna)

Férjemnek, hogy húzzon haza anyjához(akit utál).

Azóta mind megbántam, és meg is beszéltük, stb... de bánt.

2011. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Hmm, elgondolkodtató.

1. Szarrá vertem általánosban egy kiscsajt, mert rohadtul idegesített, jó néhány kék folttal, és vérző orral tért haza. :) De megérdemelte.


2. Email-en keresztül dobtam ki egy pasit. Végül is teljesen feleslegesnek tartottam újra beutazni hozzá, csak azért, hogy szakítsak vele.


3. nincs 3, több nem jut eszembe.

2011. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Húúúha, tényleg nehéz kérdés!

1. A nővéremnek nagyon csúnyán felhánytorgattam múltbéli tetteit- nem is egyszer.

2. A legjobb barátnőmnek azt mondtam, hogy szívesen elhívnám a születésnapi bulimba, de mivel a barátjával múltkor is sírós-rívós, engem leosztós estét tartottak, ezért nem fogom. A barátságunknak vége szakadt, pedig nem számítottam rá.. Jó, nyilván én csak a jó ürügyet szolgáltattam.. :(

3. A volt barátommal egyik napról a másikra közöltem, hogy fejezzük be, miközben már kezdett belém szeretni, és előtte is nekem köszönhetően jött egyenesbe. :(

2011. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azt mondtam a szüleimnek, hogy nem szeretem őket és éreztettem is velük, hogy nem jó szülők, nem írom le hogy.... - Haragudtam.

A volt páromat rábeszéltem, hogy éljünk együtt és aztán én voltam az, aki nem bírta. - Nem gondolkoztam, akkora volt a szerelem.

Egy buliban többet ittam a kelleténél, hülyén viselkedtem, ezzel kellemetlen helyzetbe hoztam a páromat. - Nem tudom, hogy történhetett, hirtelen megártott, nem vagyok hozzászokva.


Pont fordítva gondolkozok, mint ahogy leírtad. Másoknak könnyen megbocsátok, a legtöbbször meg is értem, miért teszik azt, amit tesznek, magamnak viszont nagyon nehezen és mindent, amivel másokat megbántottam és tudok róla, azt számon tartom.

2011. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1.: anyámmal közöltem, hogy egy csődtömeg, és tönkre ment részben miatta a család. Az a baj, hogy ez igaz. :(

2.: Az előző barátomat tulajdonképpen átvertem. Tipikus "vele voltam-mást szerettem" eset, és még bunkó is voltam. De ő s volt egy ártatlan.

3.: Hasba vágtam alsóban egy idegesítő osztálytársnőmet.

2011. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább, az az volt,mikor behashajtóztuk az egyik ált. iskolás osztálytársam,az én ötletem volt persze az egész. Először csak a vényben leírt néhány csepp mennyiségű hashajtóval próbálkoztunk. Persze, nem jött meg a "várt hatás", az osztálytársunk nem szaladt ki az óráról fosni a napfolyamán... Másnap gondoltuk,hogy megpróbálkozunk több hashajtóval,kb. 3x annyival,mint az ajánlatos napi bevitel. Ismét a nagyszüntben,amikor mindenki ki ment, beletettük az italába,ahogy előző nap. A "várt hatás" ismét elmaradt, végül felhagytunk további kísérletezéssel. Harmadnap az osztálytárs nem jött suliba. Következő nap sem...és még vagy egy hétig. Kiderült, hogy kórházba került kiszáradással. Addigra már az ijedtségtől bevallottuk a tettünket az osztályfőnöknek,aki persze nagyon dühös volt ránk. Kaptunk egy igazgatóit, és egészen 8.-ig nem vehettünk részt semmilyen iskolai programon (sportnap,farsangi bál,sulibuli,osztálykirándulás, tanulmányi kirándulás stb...) 5.-esek voltunk,amikor ezt csináltuk,az Amerikai pite c. film hatására, ami persze elsőre roppant poénosnak tűnt,de nem ért vicces véget. Nagyon bánom, hogy ilyet tettem. Egészen a legeslegutolsó tanítási napig égett a pofámon a bőr,ha csak megláttam azt a bizonyos osztálytársam... Persze ezzel nem szándékosan akartunk ártani neki. Ezt a mai napig szégyellem egy kicsit, pedig már jó régen történt,lassan 10 éve...
2011. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen haragú vagyok. fél mondatokkal tudok vérig sérteni bárkit. bocsánatot szoktam kérni, de ha őszintén meg is bocsát, bennem van a tüske, h rossz ember vagyok.
2011. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

a 3 legrosszabb?


1. egy nőnek elszerettem a férjét, egy másiknak megcsókoltam a férjét

2. egy fiút hülyítettem, mert ahhoz volt kedvem

3. apukámat megvertem, mert részegen jött haza


ebből a másodikat most kapom vissza, egy fiú ugyanúgy játszik velem, és kikészít idegileg

remélem a többit nem kapom vissza

2011. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1. jó pár évvel ezelőtt összevesztem anyummal és mindenfélének elmondtam - azóta megbeszéltük


2. 2,5 éve a legjobb barátnőm "aktuális barátjával" = szexpartnerével msn-en, mint egy másik jelölt lány (aki csak odadobná magát egy körre), beszélgettem, elég durva témában, csak hogy barátnőm észhez térjen és feltűnjön neki, nem kell másra neki, csak a szexre... és a beszélgetést postán elküldtem neki. - mai napig nem tudja, hogy én voltam.


Ezek a legdurvábbak.

2011. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Osszevesztem nagymamammal 10 evesen es 2 evig nem szoltam hozza. Nagyon sajnalom azt az idot azota is potolom es faj hogy ugy alakult. :( Nagyon szeretem ot.

2. Anyukamnak sok rosszat mondtam, amik egyebkent igazak, de szegeny amugy is eleg labilis nem kellett volna teteznem.

3. Baratnomrol rosszakat gondoltam, pedig ot is nagyon szeretem, csak felduhitett olykor.

18/L

2011. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!