Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi teszt vajon mit...

Terhessegi teszt vajon mit mutat, ha a legroszabb tortenik a babaval? Erzekeli, ha mar nem vagy terhes? Ha igen, akkor nem kene ultrahang oly gyakran, nem? Ebbol gondolom, nem mutatja ki

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az esetleges megszakadt terhesség után jópár napig még + a teszt .. ez nem mérvadó.


sőt akinek elhal a baba és missed lesz a vége ott is +at mutat még ...


de nem is jó megoldás a 9 hónapot végig tesztelni.

2011. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
en is igy gondoltam,de az a buta vedono adott tesztet,hogy ettol majd megnyugodjak....
2011. ápr. 4. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Hatodik héten elment a babám, aznap mikor elvetéltem,pár óra múlva már negatív volt a tesztem!
2011. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves elsőnek abban igaza van,hogy nem lenne jó a 9hónapot végigtesztelni mert:

A beágyazódás a megtermékenyüléstől számított 7-8 napon belül kezdődik és több napos folyamat, de ekkor már elkezdődik a hCG termelődése

A 12-14. napon már a vizeletből is kimutatható

A 10. terhességi hét körül éri el koncentrációja maximumát: 26 000 – 288 000 mlU/ml;

A 12. héttől szintje a 20. hétig csökken, majd az akkori értéken stabilizálódik a terhesség végéig.

2011. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is láthatóan jóval halványabb volt, mint az előtte végzett teszt, és 1-2 nap múlva teljesen negatív lett.
2011. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!