Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék segiteni a páromnak!...

Szeretnék segiteni a páromnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Én 22 ő 26. Olyanok vagyunk mint a tűz és a viz-a kapcsolatunk is ilyen, de szeretjük egymást, vagyis az biztos hogy én őt nagyon.

Viszont rajta mostanában ezt egyre kevésbé érzem, kicsit a szexuális kapcsolatunk is megromlott, bár én legbelül tudom hogy néha azért utasitom el a közeledését, mert az ágyon kivül nem sok figyelmet kapok tőle. Régebben ez nem igy volt, de most vállalkozó lett....2 milliós tartozásba van, emiatt feszült, ideges-ezt is megértem. Ha felhivom őt napközben, idegesiti, leráz, igen mondja szeretlek-szia-de ennyi. Nem érdeklődik felőlem, szóval nagyon kevés figyelemt kapok tőle, a válasz meg mindig az hogy mert én cak cirkuszolok, meg ő nem szeret telefonálni. Nem érti meg hogy a cirkusz azért van mert nem kapok elég figyelmet tőle.

Én ha bajba lennék is , de ott van a barátom, akit szeretek-még kedvesebb lennék hozzá amiért a bajban is kitart mellettem.

Szeretője nincs ebben biztos vagyok, viszont én kezdem ezt megelégelni, de ahhoz hogy elhagyjam gyenge vagyok.

Együtt élünk, itthon is elég szótlan, vagy elhülyéskedik mindent..de másnap minden kezdődik elölről.

Nem is tudom mikor volt olyan hogy csak ugy felhivott hogy szeretlek, vagy eszembe jutottal...nekem ez hiányzik.

Ráadásul még 2x ennyi kölcsönt is fel akar venni , mert támadt egy ötlete....vállalkozását akarja bőviteni. Közölte hogy egy évig ő ilyen lesz, ne várjak tőle kedvességet...de könyörgöm akkor miert van velem?!

A másik szavában meg már mondja hogy szeret...

Ráadásul az anyjaék meg mindenki szemében én vagyok a rossz mert nem támogatom a munkájában....csak az a gond hogy rajtam kivűl senki sem tudja hogy milyen adósságot halmozott fel.

Játsza az eszét mindenki előtt, bele megy üzletekbe úgy mintha milliomos lenne, mindneki szereti, az alkalmazottai meg még adják alá a lovat, de nagyon rossz vége lesz.....de ha ezt felemlitem akkor én avgyok a rossz.....Nem veszi észre hogy ha mások is tudnának dolgokat akkor ők sem támogatnák.

Fenyegettem már meg hogy kinyitom a szám, ha legalább velem szemben nem változtat a viselkedésén, de a válsz hogy akkor biztos hogy elhagy meg egyből megcsal.

Szeret...gondjai vannak, nem figyel rám, sokszor durva is, érzéketlen...de szeretem.

Nem lenne ő rossz ember, de hogy döntsem el hogy csak a gondjai miatt viselkedik igy velem, vagy már nem is szeret-csak jó vagyok én is ha épp nincs jobb.

Előre is köszi!


2011. jan. 11. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nekem az az érzésem hogy már nem szeret,de nem akar változtatni egyelőre mert így is sok a tennivalója...!
2011. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted, akkor miért akarsz neki ártani?Plusz miért kellene mindenbe beavasson?Te a nő vagy a kapcsolatban nem?Akkor?
2011. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Már Ady is megállapította, hogy krízishelyzetekben látszik meg az emberek valódi jelleme. Nem tud olyan tulajdonságot mutatni, ami nem ő lenne legalább részben. Ez is ő. Ez, amit nem tudsz elviselni, ami nem tesz boldoggá. Neked kell tudni, hogy tudsz-e ilyen emberrel is együtt élni vagy sem.

Különben meg valaki adott neked egy garanciapapírt arról, hogy ha rendeződnek az anyagiak, akkor megint a "kedves, jó" ember lesz? Szerintem nem. Dönts, de minél gyorsabban, mert ebben a játékban tönkremehetsz. (Én 1,5 éve alatt mentem tönkre nagyon hasonló szituációban, mint amiben most te vagy.)

2011. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
2011. jan. 11. 13:11
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi?Akkor támogasd, és ne tetézd a bajait a tieiddel.Jóhogy nem fog percenként az irántad érzett szerelméről áradozni, amikor épp beleszakad, hogy a közös jövőtöket megteremtse.Te meg idejössz lehurrogni.Remélem lesz lelkiismeretfurdalásod.
2011. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A választ már tudod valahol a szíved mélyén. 22 éves vagy (fiatal!), nem vagytok házasok....akkor pedig tessék kilépni. Ezt a kapcsolatot egyedül nem lehet helyrehozni. Neki a munkája az első, a második a pénz , a harmadik a.... Te meg valahol a sorban.

És ha otthagyod é megcsal? ne bumm, egészségére, Neked az már ne fájjon, találsz jobbat is.

2011. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nincs igazad. Ez már igy megy egy ideje, hosszú ideje tűröm a viselkedését, és az én lakásomban lakunk.

Mindig próbáltam és próbálom is támogatni, soha nem mondtam azt hogy ne legyenek tervei, ne legyen sikeres abban amit csinál.

De szerintem az lenne a helyes ha előbb rendezné az anyagiakat, és aztán kezdene bele megint valami másba.

Úgy gondolom nem az őskorban élünk, hogy a nőknek nem csak a konyhába a helye....igenis van beleszólásom abba amit csinál. Most már van..

2011. jan. 11. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen ezt ő rontotta el, mertha nem lennének ilyen ügyei, akkor te sem lennél itt.De itt mutatkozik ki, az igazi éned.Küld el.Neked az a megoldás, mert magadtól nem tudsz ilyen problémát megoldani.
2011. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Attól, hogy nem hív fel óránként,hogy "szeretlek nyuszika" még nem biztos,hogy nem szeret. Sok a gondja,ezt te is leírtad. Nyilván azon fáradozik,hogy megoldja,jobbá tegye az életetek.

"Fenyegettem már meg hogy kinyitom a szám, ha legalább velem szemben nem változtat a viselkedésén..." Fenyegetted? Na akkor ezek után ne várd azt, hogy a nyakadba ugorjon. Ha nem tudjátok a problémákat megbeszélni és az ágyban sem jöttök ki jól, akkor felesleges küszködni,ugyanis a jó kapcsolat alapja a kommunikáció és a jó szex. Enélkül nincs kapcsolat. Próbáld meg feléleszteni a kapcsolatot,ahelyett hogy hárpiaként viselkedsz vele.(fenyegeted stb...) Főzz neki valami finomat, bontsatok ki egy üvegbort és beszélgessetek. Lehetőleg olyan dolgokról,amiből nem lesz veszekedés,és mindketten jól érzitek magatokat. Utána vegyetek egy közös fürdőt,szeretkezzetek egy nagyot,lássa a párod, hogy te még mindig szereted őt és számíthat rád. Ha ebben megerősíted őt, akkor meg fogjátok tudni beszélni a problémákat is,anélkül,hogy veszekedés legyen belőle. Sok sikert!

2011. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi..azt hiszem egy próbát megér...
2011. jan. 11. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!