Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem furcsán viselkedik...

A férjem furcsán viselkedik mostanában, mindig jókedvű, segít a házimunkában, türelmes, abban nem változott, hogy a gyerekeinkhez továbbra is sok türelme van sokat foglakozik velük. MI lehet a háttérban?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok a kis fél évesünkkel,az első gyerekkel mikor itthon voltam sajnos mindennaposak voltak az elégedetlenségek egymás irányában,a tipikus GYED-es problémák,hogy én számonkértem miért nem ért haza korábban,ő úgy érezte nem jogos ha elégedetlen vagyok,mert egész nap babázom és az csupa jó dolog.MIkor visszamentem dolgozni akkor újra helyreállt köztünk az egyensúly.Eleinte pár hétig mikor megszületett a kisebbik gyerek én igyekeztem a férjemet nem terhelni,a nehéz munkájából hazaérkezvén,hogy segítsen ezt,vagy azt,a nagyobbal foglalkozott inkább akkoriban többet,aztán elkezdett a kicsi felé is nyitni az én nagy megnyugvásomra.

Egyszerűen nem értem,hogy az első gyereknél miért uralkodott a GYED alatti itthonlétem alatt az a nyomasztó hangulat,most pedig feldobódott,jókedvű,tele van tervekkel,igyekszik a kedvemben járni bevallom nőt sejtek a dologban,vagy akkoriban lehetett valakije ,azért volt itthon olyan nyomasztó a hangulat,vagy most van valakije és ezért ilyen feldobódott...MI a vélemyényetek?


2011. febr. 26. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj


akkor első baba,nem tudta hogy egyszer visszaáll a régi rend

most már tudja,hogy amint a baba elég nagy lesz,ovis lesz,te visszamész dolgozni,és bár két babával,de minden megy a régi kerékvágásban

2011. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Már a mintaférj is gyanús....akár van rajtunk sapka,akár nincs,a nőknek semmi se jó.
2011. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

10:30 ne csodálkozz, rengeteg férj van, aki tesz érte, hogy ezt gondolják a nők.


Próbálj meg ne gyanakodni, hanem élvezd vele az életet!

2011. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rajott, hogy GYED-en lenni, nem az egesz napos babazast jelenti. Orulj neki, hogy ilyen lett.
2011. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Akkor mégis mi lenne a helyes viselkedés?

Ami nem lenne gyanús de mégis jó lenne?

2011. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha rendes és segít neked? Nem szoktam ilyet mondani, de neked semmi se jó? Azt akarod, h lesz.rjon?
2011. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy kicsit túlzásba viszed a gyanakvást. Értékeld inkább, hogy a férjed igyekszik, szeretne jó férj és jó apa lenni, ez nagyon jó.

Talán elgondolkodott rajta, hogy az első gyereknél ő is követett el hibákat, és most egy szemléletváltás következett be nála, elhatározta, hogy másképp áll a dolgokhoz, hogy mindenki elégedett legyen.

Inkább te is kicsit vizsgáld felül, hogy az első gyereknél, amikor otthon voltál, mi volt a negatívum a viselkedésedben, és figyelj, hogy ezeket ne kövesd el újra. Gondolom a férjed is abból indul ki, hogy ha javít a hibáin, akkor te is fogsz.

Szerintem szerencsés vagy, ritka az olyan ember, aki belátja, hogy hibázott, és utána képes is javítani rajta.

2011. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok női magazint olvasol? Én akkor gondoltam ilyen h-ülyeségeket, amikor túl sokat olvastam belőlük. Le is szoktam róluk teljesen. Szerintem neked is ezt kéne tenned. A leírtak alapján a férjeddel nincs semmi gond, az évek múlásával mindenki fejlődik/érik, lehet, hogy ő most jött rá, hogy az otthon lévő Gyed-es feleségének törődésre és odafigyelésre van szüksége. Jobb későn, mint soha.
2011. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férjedet megkérdezted már?
2011. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát viccesen célozgattam rá,hogy nem e nő van a dologban,nem nagyon szereti az efajta viccelődést,azt mondja én mindenfélét képes vagyok kitalálni.
2011. febr. 26. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!