Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglepetés party vagy fejfájás?

Meglepetés party vagy fejfájás?

Figyelt kérdés

Kedves házi asszonyok, hogy éltek meg egy nektek szánt meglepetés party-t/meglepetés barátokat a ti házatokban?

A párom tudom hogy mára meghívota a barátainkat akik it is fognak aludni. Megelpetés nekem a szülinapomra. de tudom mert feltünöen szervezte. A bajom az hogy végül is tegnap tudatosult bennem. viszont a párom semmit nem csinál otthon. azt mondta hogy a szombat az enyém lesz és egy megelpi programot csinált. de most hogy tudom hogy vendégek jönnek, elkezdtem subickolni a lakást, mert 2 hete nem volt rá idöm külföldön voltam és az egész hét egy stressz volt. ha nem a szülinapom lenne akkor szombat délelötti program amúgy is ez lenne, de most a szülinapomra nem volt kedvem subickolással tölteni. Szóval jó hogy jönnek a barátaink de én ezt egy rémálomnak tartom. Végre végeztem mindennel. Most lepödjek meg? tegyek szemrehányást neki?

Aki háztatrtást vezet áz gondolom tudja mennyire rossz mikor váratlanul beállít valaki.


2009. jan. 31. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pfuu.... :-))

Hát próbálj meg jó képet vágni a dologhoz, a férfiak ebbe nem gondolnak bele, hogy nekünk mennyi mindent kell csinálni otthon.

Ennek a napnak is vége lesz egyszer, próbáld elengedni magad, ne a tisztasággal foglalkozz, úgyse nézi azt senki. Aludj egy jót, és élvezd a barátaid társaságát!

Boldog születésnapot!

2009. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A párod meg akart lepni téged.Mivel ez egy meglepetés buli, igy elvileg, te nem tudsz róla, és nem kell takaritanod sem:) egyszerűen lepődj meg, és élvezd a barátaid társaságát.
2009. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barátok nem azt nézik majd, mennyire csilloga lakás, úgyis egy buli, "rendetlenséggel" zárul...ráérsz buli után takarítani
2009. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

DE se buli után se buli elött nem akarok takarítani.

amúgy már kitakarítottam, és most várjuk a baatokat igaz én nem tudok róla. , és igen ha itt alszanak akkor majd az ágynemüjüket is nekem kell mosni, vasalni.

ha meghívunk valakit akkor én ezekre készülök, annyi kaját veszek, inni, stb.. szóval ez a páromnak lesz jó nekem egy nyüg, úyg készülni valamire amit most nem is nagyon akarok.

2009. jan. 31. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Buli után közöld a férjeddel, hogy ő takarít, egyébként pedig ne csinálj belőle nagy ügyet, élvezd, hogy örömet akar szerezni egy meglepetéssel.
2009. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértelek, az ilyen bulik néha fárasztók, föleg a háziasszonynak, probáld valahogy átvészelni, jol érezni magad, hiszen neked csinálta és meglepi volt, de én biztos közölném vele szépen ! hogy ez kicsit fárasztó volt ! Amugy miért kell ott aludniuk ? Nálunk ha van buli akár hajnalig is mindenki hazamegy, még szilveszterkor is !
2009. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ja és ird meg hogy sikerült, mi lett a véga!

Elözö voltam.

2009. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
12:43 - egyetértek! Én is ezt csinálnám, örülnék a bulinak, és annak, is, hogy a végén más végzi a koszos munkát! Ne félj, legközelebb 100x meggondolja, hogy ilyen következménnyel merjen-e meglepni Téged egy ilyesmivel!
2009. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Tökéletesen megértelek. Én utálom a váratlan vendégeket, tökmindegy ha rokon is, pláne ha még itt is akar aludni. Szóljon előre. Másrészt a párod arra nem gondolt hogy te mást szeretnél a szülinapodra? Mondjuk egy meghitt estét vele, vagy csak simán pihenni?
2009. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Én sem szeretem a meglepetés bulikat, és hasonlókat! Én is szeretek előre készülni, úgyhogy ezt mi meg is beszéltük a férjemmel már az elején, ezért sosem jutna eszébe ilyesmit szervezni. Szerintem ha túl vagy ezen, beszéljétek meg hogy nem rajongsz az ilyen összejövetelekért. ili
2009. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!