Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszteri elegáns bál,...

Szilveszteri elegáns bál, party, elit buli? Hol lehet már manapság ilyet találni? A család, barátok bulielképzeléséből már nem kérnék.

Figyelt kérdés

Minden szilveszerkor két megoldás létezik:

1. Vagy elmegyek a barátaimmal egy házibuliba, vagy az utcára, vagy bárhova, és nézhetem, ahogy ők segg részegre isszák magukat, amíg ez nem az én világom. Vagy...

2. Otthon maradok, nyugiban, filmet nézve, éjfélkor a szüleimmel koccintva, de ez se mehet több évig, csak kikéne mozdulnom...


Nekem alapvetően nem jön be ez a "tróger" bulizás, hogy mindig csak a pia a lényeg, semmi más.

Hol lehet találni az én ízlésemnek megfelelő bulit? :S

20/L


2010. dec. 28. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán éttermek, vagy normális bárokban. Néha szoktak ott ilyeneket rendezni. Nézz körül.

B.Ú.É.K. !!

2010. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is éttermeket javasolnék!
2010. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a a férjemmel bibliakörrel bulizunk, ami egyébként egy remek baráti társaság is. Van alkohol is, de soha senki nem részegedett még le. Egész éjjel nagyon jól érezzünk magunkat, beszélgetünk, nagyokat játszunk, nevetünk... Tudod, én azt nem értem, hogy lehetnek ők a barátaid, ha egyszer nem érzed magadat jól a társaságukban. Nem kellene inkább egy hozzád jobban illő baráti társaságot keresned?


33/L

2010. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan emberek társaságát kell keresni, akik a normális szórakozás hívei. A bálok, partik nagyon drágák, ide egyébként sem mehet akárki. Kezdésnek kinézhetsz egy jobb hotelt, wellness szállodát, ilyen helyeken gyakran szerveznek szilveszteri fogadásokat, partikat. Biztos van hozzád hasonló, intelligens barátnőd (vagy pasid), akivel el tudtok menni.

Fanni

2010. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hotelek, éttermek szoktak ilyen bulikat szervezni, szerintem nagyon jó, az ára kicsit húzós, de végülis minőséget kapsz érte, úgyhogy megéri. Ilyenkor vacsora van, élő zene, műsorok, nagyon jó hangulat.
2010. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, kicsit fura, hogy ők a barátaim. De egyébként jól elvagyok velük, remekül elbeszélgetünk, stb. Csak ezek a fránya bulik...

Persze van olyan barátom, aki inkább hajlik erre az elegánsabb bulivonalra. Majd keresünk valamit. :)

2010. dec. 28. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
dokk café mammut2.
2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Már nem tudsz keresni ,mert az elegáns helyeket legalább fél évvel előtte lefoglalják, ugy hogy marad a házibuli vagy az utca.Esetleg valamelyik istenhátamögötti kis szállodában van még hely látom még sok helyen hirdetik magukat. Azért jó bulizást kivánok!!! BUÉK
2010. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is húsz leszek jövőre,és nem érdekelnek ezek a piálós bulik meg az otthon,csalláddal töltött szilveszterek,ezért én is kerestem egy ilyen elgánsabb partyt,de sehol se lesz a környéken ilyen
2010. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én most találtam egy bált a környékünkön. Igaz, kicsit borsos az ára, de lehet, kipróbálom. :)
2010. dec. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!