Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az édesapáddal/apuddal/fateroddal?

Figyelt kérdés
nekem mindig egyre rosszabb, már nincs olyan sok közös témánk, és ezért kezd tönkremenni a kapcsolatunk sajnos
2011. jan. 12. 16:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nekem szuper kapcsolatom van apukámmal, néha el sem hiszem, nem győzök elég hálás lenni a sorsnak ezért. Nagyon értelmes, kedves ember, jó a humora is, óriásiakat nevetünk, együtt filozofálgatunk, ha a munkája elszólítja, és ráérek, akkor utazom vele.


25/N

2011. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, aminek valószínű az is az egyik oka, hogy szüleim elváltak és sosem laktunk együtt. De sokat találkozom vele, olyankor jókat tudunk beszélgetni, szórakozni.. :) 19L
2011. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
tökéletes a kapcsolatom a szüleimmel.
2011. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nekem jó a kapcsolatom apummal. szoktunk menni együtt horgászni, + vásárolni. Jó a humora, és jókat lehet vele beszélgetni 20/L
2011. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
én utálom.
2011. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
rossz
2011. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó a kapcsolatom vele. Igaz,néha tud nagyon kemény is lenni,de általában oroszlánszívű. Én nagyon szeretem.
2011. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nekem tönkrevágta a gyerekkorom az alkeszságával, és még be is dilizett tőle. Gyűlöltem, látni sem akartam. Aztán kórházba vitték, évekig ott volt, a gyógyszerektől ellustult, elhízott, de úgy tűnik, megszelídült. Már nem gyűlöltem, sajnáltam, mert teljesen egyedül maradt. Látogatom, beszélgetünk, és rájöttem, mint apára, nem tudok ránézni, csak mint egy öreg emberkére, aki igaz, elcs*szte az életét, de már ártalmatlan, és jól esik neki egy kis dumaparti. Hát legyen, rajtam ne múljon, jól kijövünk így, anyagilag sem kér semmit, jó rokkantnyudíjat kap, nem akaszkodik senkire. Sokan mondták, hogy felé sem néznének a múlt után, de én még megpróbálom kicsit pótolni az elveszett éveket.
2011. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 kisnita ***** válasza:
Közepes. Mikor minden nap jött látogatóba akkor gyakran volt veszekedés, nehéz természetű ő is meg én is, hiába hasonlítok rá kívülről a gondolkodásunk és az életszemléletünk teljesen más. Mióta ritkábban jön azóta jól megvagyunk,(1-3 naponta azért felhív mert neki muszáj megkérdezni, hogy jól vagyunk-e :D) de most sajna rászorultunk a segítségére mert vissza kell mennem dolgozni és a fiam még túl kicsi az ovihoz. Úgyhogy tavasszal ha jobb idő lesz felújítunk neki egy kis helyiséget és kiköltözik hozzánk és ő lesz a gyerekkel. Reménykedem, hogy nem lesz veszekedés, azt mondta nem veszekedni jön hanem segíteni. Ha egész nap dolgozni fogok és fáradtan fogok beesni az ajtón akkor tuti nem lesz erőm még veszekedni is úgyhogy csak élhető lesz ez a helyzet. :)
2011. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nagyon jó:) Sokat beszélgetünk, szórakozunk, nevetünk együtt, mindig számíthatok rá. Bár kicsit szétszórt, dehát csak férfi. :D

17/L

2011. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!