Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy nem...

Érezted már úgy, hogy nem fejlődik sehova a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Érezted már ugy, hogy csak álltok egy helyben és semmi nem léptek előre? Párom szerint nem kell elkapkodni, attól fél hogy ráunok. Nekem viszont kezd elegem lenni, mert azt érzem hogy így semmi értelme a kapcsolatunknak. Ugyan azok a problémák folyton, újra és újra megbeszéljük hogy összeköltözünk majd nem lesz belőle semmi, mert megijed. Fontosabbak a barátai a hobbija mint én. ÉS mindig az a válasz, majd kárpótol minden szomorúságért, amit nekem okozott. Nagyon fél, hogy kidobom mert szerinte jobban érdemlek és nem akarja elkapkodni.

(Csakhogy már 1 éve vagyunk együtt és mégcsak a szüleinek se mutatott be) Néha azt érzem, hülyét csinál belőlem és csak szórakozik. De amikore ezt megemlítem neki teljesen kiakad, hogy hogy mondhatok ilyet. Még senkit nem szeretett ennyire, mint engem de ő nem tudja olyan könnyen kimutatni, nem tudja kiadni magát.

Szerintem én már eleget bizonyítottam és mégsincs semmi változás.

Szeretem, de ha nem látom értelmét nem tudom folytatni és ő ezt nem akarja megérteni.

Ráadásul ennyire önző férfival még éltembe nem találkoztam.

Miért ilyen? Szerintetek türelmesebbnek kellene lennem? Vagy lépjek ki ebből a "kapcsolatból"?


2011. okt. 30. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer volt részem hasonlóban. Hiába beszéltünk meg bármit is, másnap ugyan úgy volt minden.

Elég hamar ott is hagytam.

2011. okt. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fél,hogy kidobod mert jobbat érdemelsz.

Látod,ö is belátja.

2011. okt. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintemlépj le, hiszen még a szülinek se mutatott be egy év alatt...mit gondolsz mikor fogtok összeköltözni, tíz év múlva? :-P

ez csak akkor lenne mentség ha külföldön laktok, és nem látogattatok még hozzájuk haza.

2011. okt. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielöbb lépj ki ebböl a kapcsolatból. Jobb úgyse lesz:(
2011. okt. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 .:Laci:. ***** válasza:

hasonló cipőben járok most én is...

fiatalok vagyunk még barátnőm 18 én 20, úgy terveztük, hogy november közepén össze költözünk, egyenlőre csak ide hozzánk és majd kb 1 év múlva mikor már lesz elég pénzünk elkezdeni a közös életet külön a szülőktől megyünk valami albérletbe. nyáron már éltünk együtt egy hónapot, szerintem az az 1 hónap a kapcsolatunk legjobb 1 hónapja volt hiába voltak problémák meg tudtuk oldani. aztán ő haza költözött mert népszámlálnia kellett, most végzett vele a héten. mióta haza ment én kb heti rendszerességgel kérdezgettem, hogy mi lesz majd novemberben és mindig azt mondta, hogy ezen még gondolkoznia kell, mikor meg elköltözött már majdnem biztosra mondta, hogy jön vissza. tegnap én kimondtam, hogy vége, egész délután keresett telefonon msnen facebookon, hogy újra együtt legyünk és meg fog változni teljesen csak adjak neki még 1 hetet, ez alatt egy teljesen új embert kapok. megadtam neki az 1 hetet, kíváncsi leszek mi lesz belőle...

nagyon szeretem őt, nemrég kértem meg a kezét, de azóta már nem vagyok boldog, nem érzem már azt a tüzet ami régen volt, már csak a viták maradtak...:(

2011. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha még a szüleinek sem mutatott be 1 év alatt...Miért vajon?Szégyelné a szüleit?


Én az exem 3hó után bemutattam direkt,spontán.Megkértem,hogy maradjon délelőttre is,mert jönnek a szüleim.Hiába nem bírom a szüleimet,be akartam őt mutatni.Aztán az 5. vagy a 6.hónapban mutatott ő be a szüleinek.(ez elég rosszul esett).De hogy 1 év után se mutassanak be..Hát elgondolkoznék,hogy lehet nem előttem szégyenli a szüleit,hanem engem szégyell ő előttük :(


Az összeköltözés pedig manapság alap dolog.Vagy nincs pénze a párodnak,vagy fél,vagy nem akar veled összebútorozni....


Szerintem csak ígérget neked fűt fát.


Az előző kapcsolatomban mikor elkezdtem rájönni,hogy nálunk sose lesz összeköltözés(pedig az exemék kőgazdagok voltak!!!!,nekem saját lakásom volt,ő a szüleivel lakott!)akkor elkezdtem már kínosan érezni magam a kapcsolatban..Persze eljött a hanyagolás is,alig találkoztunk különböző okok miatt,holott lett volna rá lehetőség...


Mérlegelj...Ha annyira hozzádvaló lenne a párod,most nem lennél elégedetlen:(

24N

2011. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!