Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi értékben illik ajándéko...

Mennyi értékben illik ajándékot venni? Ovis zsúr a Mc-iben.

Figyelt kérdés
Most először hívták meg a fiam ilyen szülinapi zsúrra, és gőzöm sincs, hogy milyen értékben szoktak manapság ajándékot venni. Beégni nem akarok se úgy hogy túl keveset, se úgy, hogy túl sokat költök.
2011. jan. 13. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én max. 2000 körül szoktam.
2011. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1500 ft kb.
2011. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem gondold végig, mennyit akarsz/tudsz a dologra szánni.

Aztán ebben az értékben vásárolj több, kisebb értékű ajándékot, és tedd egy csinos mesefigurás tasakba.

A gyerek jobban örül, mint egy ajándéknak, többnek látszik, és a szülők sem fogják tételesen összeadogatni, mi mennyibe került.

Lehet benne tetkós rágó, színes ceruza, gyurma, kis plüssállat, ha lány, akkor hajcsatok, ha fiú, akkor kisautó, stb. Ezeket elég olcsón meg lehet venni, és egy-két ezer forintból már egy helyes kis csomagot összeállíthatsz.

2011. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A fiadra kb.800 ft-ot fognak költeni,úgyhogy szerintem is at 1500-2000 ft reális.
2011. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Attól még, hogy a mekiben lesz, szerintem nem kell többet költeni olyan 1500-2000 forintnál. És tényleg igaza van az előttem válaszolónak, a gyerekek jobban tudnak örülni több kis játéknak. Emlékszem, én ovis koromban ilyen közös karácsonyozáskor valami ravensburger-es memóriajátékot kaptam, annyira aranyosak voltak a képei és olyan kicsi volt, annak örültem a legjobban, pedig valószínüleg nem lehetett több 600 forintnál. Meg vannak ezek a playmobil-os kis dobozos figurák, katona, vízvezetékszerelő, ilyesmik, ez egy doboz kb 700 forint, de a figurához mindig tartozik valami kis mütyűr is, ennek is szoktak örülni a gyerekek.
2011. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!