Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztszulokkent mit ajandeko...

Keresztszulokkent mit ajandekoztok a keresztelon? Milyen ertekben? Ajandekot vagy penzt kell adni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a keresztlányomnak arany nyakláncot vettem.

18/L

2010. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ha kisfiu?
2010. márc. 13. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Keresztelő poharat kaptunk, gravírozva.

Mi nyakláncot adtunk (kisfiúnak, nagyon fiúsat, és olyat, amit nagy korában hordhat, ha tetszik majd neki)

2010. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kislánynak vettem ajándékot, ő egy arany fülbevalót kapott, babáknak valót :):)
2010. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy üveg névre szóló bort, hogy, mondjuk, a 18. szülinapján igya majd meg? :) :)
2010. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi beszálltunk egy szülők által közösen vett "esernyőre csukható babakocsiba" kb felét áltuk, a többit ők.
2010. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresztelői ezüstkanalat és poharat garvíroztatunk. De minden attól függ mire van szükségük kérdezd meg, lehet hogy praktikus dologra pl: babakocsi, babahordozó, kocsiba való gyerekülés,vagy az egyik ismerősöm a gyerekszoba bútor felét fizette ki,ha nincs ilyenekre szükségük akkor jöhetnek az ilyen extra dolgok mint amit mi is adtunk vagy aranylánc medálal,arany karkötő, és már olyanról is hallottam hogy nyitottak egy takarékbetétkönyvet a picinek és pénzt adtak. Persze függ a ti anyagi helyzetetektől is.
2010. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi kisfiúnak vettünk egy poharat gravíroztatva keresztnévvel és egy fényképalbumot a nevével és a keresztelő dátumával gravíroztatva meg egy babatakarót csináltattunk, a nevével és a kedvenc mesefiguráját varrattuk bele színt és méretet mindent te határozhatsz meg, (amit nagyon szeret, mindig azzal alszik és amikor meglátja a Micimackót felvidul a kis arca reggel) neten rendeltük azt meg. Ez kb. 25 000,- volt.

Lehet még gyerek evőeszközkészletet is kapni (nevével gravíroztatni) és ugyanígy lehet kapni első fog és hajtincstartó.

Aranylánccal úgy voltunk, hogy giccses, sógórnőnk külön kérte ne vegyünk, mert úgysem ad rá, hogy 15 éve múlva vagy 10 múltán hordja, az pedig már akkor úgyis ki lesz lőve. Szóval azt teljesen feleslegesnek találtuk.

2010. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!