Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal 1 éve és 4 hónapja...

Barátommal 1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt. Jol megvagyunk. Gondolkodtunk h kimegyünk kulfoldre dolgozni. Anyum 3 éve halt meg. Én csinálom a házi munkát mindig. Bov. Lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párom dolgozott már kint külfoldon.

Nehezen találok munkát,ha van az se állandó és ugy vettem észre h apa ez miatt neheztel rám,h itthon ülok mikozben mindenki odavan dolgozni.Nem tehetek róla,h igy alakult.

volt hogy Hazajovok és kérdezi h mért most jottem meg ilyenek.Látom rajta h ideges,hogy hogy olyan "sokáig"voltam oda.Fiatal vagyok,szeretnék élni,tapasztalni,menni ide oda,dei gy nem lehet.

Próbáltam vele beszélni.Azt mondta h félt meg ilyenek.Én megértem,de ne igy.

bátyámnak ez az állapot megfelel,mert o ugy sem megy nagyon sehova,de én kiváncsi vagyok azé "élet nagy dolgaira".Külfoldre szivesen kimennék a párommal,de kicsit félek mi lesz apáékkal.Ki csinálja meg a házimunkát meg mindent.Barátom tesoja kint dolgozik meg a z o barátnoje 1 éve.mondta a lány h ha gondoljuk keres munkát nekunk.


2011. jan. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

először is járj utána, hogy ha kimész mennyire biztos az hogy lesz munkád? és hogy kb mennyit keresnél kint úgy hogy a lakhatásod és az ottani megélhetésedet biztosítsd és ezen felül mennyit tudsz félre tenni (esetleg még segíteni apudéknak ha kell).

ezek után ülj le velük beszélni, hogy milyen lehetőségek vannak kint számodra és ezzel mennyi pénzt tudsz keresni. nem igazán értettem a kérdésből hogy azért mérges rád apud mert nem tudsz beszállni a kiadásokba? mert akkor ha ugye kiszámoltad kb mennyi pénzed lenne így és tudnád őt is segíteni (ha erről van szó) akkor ezt is mond el neki. próbáld neki elmondani szépen, hogy te szeretnél munkát találni, de jelenleg itthon nem igazán sikerül elhelyezkedned, de neked sem jó az hogy csak otthon ülsz és nem dolgozol. ezért vágnál bele.

a házimunkáról annyit, hogy nem tudom tesód mennyire segítene ebben, de azért ketten csak csak elboldogulnának..mond el hogy megérted hogy félt, mégis csak egy idegen országba mész, de nem egyedül ami szintén fontos..

és nyugtads meg hogy nem örökre mész ki, csak amíg nem rendeződik az anyagi helyzeted és össze nem szedsz annyi pénzt stb..aztán később majd meglátod hogyan tovább...mellesleg nyelvtanulás szempontjából is hasznos.

amúgy hány éves vagy?

2011. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor soha nem fogsz elköltözni otthonról, mert ki fogja megcsinálni a házi munkát helyetted?

Itthon csak vegetálsz ha kint meg van, aki keressen neked munkát akkor MENJ

Szerintem menjél külföldre, tapasztalj, tanulj nyelvet, tudd meg milyen az,hogy a saját lábadon állsz. Lehet soha nem jössz haza, lehet pár év múlva visszatérsz.

Akárhogy is legyen sok sikert kívánok!

2011. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok.A párom tesoja kint dolgozik és mondta h tudna nekunk is munkát ott ahol o dolgozik meg az o barátnoje.Most Olaszországba mennek,de voltak már sok helyen és ha beválna nekik a hely fizetés képp meg mindenhogy akkor segitenének h mi is kitudjunk menni.

Apáékat nem merem itt hagyni.házimunkat mindig én csináltam

2011. jan. 13. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

igaza van annak a válaszolónak ha csak azért nem mész mert ki csinálja meg a házimunkát..akkor sose fogsz elköltözni se otthonról, nem még külföld..sose fogsz eljárni sehova mert ez csak rosszabb lesz..most még apud meg tesód is megtudja csinálni a házimunkát (sokan vannak így) de ha itt maradsz velük akkor ahogy idősebb lesz ő is te is úgy fogja elvárni.

23 évesen már nem vagy gyerek szerintem szóval...

2011. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!