Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes tapasztalatom szerint...

Érdekes tapasztalatom szerint miért választanak a magas pasik alacsony nőket? A magas nőknek meg maradnak az alacsony pasik?

Figyelt kérdés
Magas pasi alatt értem: 180-190 cm, és alacsony nőkön értem: 150-160 cm. Sok ilyen pár van, na meg itt is írogatják, hogy a csaj 155 cm és 185 centis férje van...stb. Miközben a magasabb nőknek (165-180 cm) meg 170-175 centis pasik jutnak...Eddig arra jutottam, hogy az alacsony nők azért választanak magas férfit, hogy az utódaik magasabbak legyenek. De a magas pasiknak ebből nincs hasznuk, mert ezzel az ő fiúgyerekei és lánygyerekei is kisebbek lesznek...szerintetek?
2011. jan. 14. 11:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem tűnt fel ilyesmi. Szerintem mindenfajta ember mindenfajtával keveredik, ez nem szempont, még tudat alatt sem. Láttam már olyat is, hogy a csaj volt magasabb.
2011. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Mert az alacsony nők legalább fizikailag felnéznek a férfiakra!( ha máshogy nem is tudnak:)
2011. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Az én unokatesóm is 158 cm, és mindig langalétákkal kezd. Van benne valami. Van egy ilyen típus, akik ezt kedvelik.
2011. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Ez hülyeség sztem. Nem hinném, hogy valaki ilyenek alapján dönt. Ha valakinek tetszik valaki ne jöjön vele össze a magaság különbség miatt??? Érdekes...Nekem is barátom 180 én 160, most akkor nem kelett volna velem összejönnie mert talált volna magasabbat is? Ki döntene már ilyenek alapján...
2011. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

A ferfi egy kislanyt akar, babusgatni akarja az alacsony not, ferfiasabbnak erzi magat.

Az alacsony nok fel akarnak nezni a magasabb ferfire, magasabb rendunek nezik oket, tehetetlent jatszanak. Onekik a magas ferfi a vedelem.

Az hogy legyen a ferfi magasabb es par evvel idosebb is, belenk van nevelve kis gyerekkorunk ota. Allitolag igy az idealis.

Egy 180 cm magas no, nehezen talal meg magasabb ferfit. hallottam, hogy nemely ferfi nem banja, hogy a no magasabb, okat nem tudom. Csak annyit, hogy "nem zavarja" oket. Mondjuk, nem ez egy kicsit furcsa, nevetseges, megint a neveles, az ideal jon vissza.

2011. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a pasik azt választják,akiket szeretnek.
2011. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Erre nincs szabály. Mindenkinek van egy zsánere, VAGY nem zsáner szerint választott párt hanem egyszerűen beleszeretett mert kedves/okos/stb. volt a másik fél. Ennyi.
2011. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Én 172 cm vagyok,párom kb.180 cm,magas sarkúban sokszor magasabb vagyok nála,de én nem a magassága miatt választottam!(ő egyébként az anyukájához képest igen is magas)

Szerintem senki nem az alapján választ!3 éve vagyunk együtt,de korábban tetszett nekem egy srác,aki alacsonyabb volt nálam,mégsem zavart egyáltalán (őt sem).

2011. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Mindig a nők a vadászok,csak elhitetik a szerencsétlen férfival,hogy ő kezdeményezett.Ellentétek vonzzák egymást.
2011. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
FromOz: "Az alacsony nok fel akarnak nezni a magasabb ferfire, magasabb rendunek nezik oket" Egy nő sem nézi magasabbrendűnek a pasikat. A magasság nem a magasrendűséggel egyenő. ha a pasik magasabbrendűek lennének, egymással szaporodnának, nem a nőkkel.
2011. jan. 14. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!