Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam most lesz 50 éves....

Anyukam most lesz 50 éves. Tanácstalan vagyok. Azt már tudom, h én sütöm a tortáját mai 3emeletes lesz, de azon kívűl nem jut semmi jó ötlet az eszembe. Valaki?

Figyelt kérdés
(utazás,wellness kizárva)
2011. jan. 14. 13:14
 1/10 Bocipók ***** válasza:

Nem tudom mennyire ad magára, lehet, hogy egy pár ezer forintos kényeztetésnek is örülne,

pl. masszázs, manikűr, kozmetikai kezelés stb.

Ez nem olyan nagy össszeg és nem kell elutazni.

2011. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajándékra gondolsz, nincs ötleted? Egy pár pici fülbevaló? Az még aranyból sem olyan nagyon drága, és szinte minden nap viselheti.
2011. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mennyire szeret nosztalgiázni. z pl jó ötlet hozzá: [link]

Ez szerintem pont az ilyen kerek évfordulókra illik. Kb. mekkora összegben gondolkozol? És anyukádról írj néhány dolgot! Komolyabb stílusú, vagy szereti a mókás, vicces dolgokat is, hobbija van -e esetleg?

2011. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze,h ad magára:) nem is néz ki 50-nek de nem is az a nőtípus aki nem tudja elviselni,h már 50:) hetente megy a fodrászhoz....szóval a szépítkezés kizárva azt megoldja:) szereti a komolyzenét, a filmeket,színház....sokmindent bír anya.az ékszereket a munkája miatt napi szinten nem hordhatja...csak alkalmakkor.

köszönöm az eddigi ötleteket..

2011. jan. 14. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
egy 50-es tábla (tudod,amelyik jelzi,hogy 50-el lehet menni...kolléganőm kapott ilyet,tetszett neki:D)
2011. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Könyvutalvány? Vagy menjetek közösen ( vagy csak apa - anya ) mozizni/ színházba .
2011. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam színház jegyre is:) köszi
2011. jan. 14. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy picit melós ajándék, de biztos,hogy fog tetszeni neki. A nagymamádtól kérj olyan fotókat, ahol édesanyád még egészen pici baba, majd kisgyerek, ovis,sulis,gimis,stb. Úgy lenne az igazi,ha minden életkoráról tennél be róla egy fényképet. Ezen lehet egyedül, bárokkal,családdal,apuddal, veled tesóiddal,egészen mostanig. Ha van szkenner, akkor szkenneld be a képeket, és windows movie makerel, vagy power pointtal szerkezd össze időrendben,s tegyél alá olyan zenét,amit szeret anyud és illik is az alkalomhoz. Írd ki CD-re és ezt add neki. Ha nincs türelmed/kedved/hozzáértésed ehhez, akkor a Fujiban is megcsinálják pár ezer forintért. Szerintem ez nagyon szép és személyes ajándék,én apámnak csináltattam ilyet a 45. születésnapjára. Megkönnyezte. :)
2011. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet ez tetszik
2011. jan. 14. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Joga DVD esetleg?
2011. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!