Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire jó ötlet ha...

Tényleg ennyire jó ötlet ha anyu kiadja munkásszállónak a házat?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz ötlet, mert csak rosszat hallottam erről. Olyanokról például, hogy totál lelakják az egész házat ilyesmi. Nem a munkásemberek ellen vagyok csak tényleg nem hallottam még jó tapasztalatot. Nagyon sok pénzt öltünk bele a felújításba és anyu fülébe bogarat ültettek evvel az ötlettel. Nem az ellen vagyok, hogy kiadjuk hanem, hogy nem mindegy kinek. Nagyon sok a kiadásunk és a kölcsön ezért valamit csinálnunk kell. Viszont egy olyan városba akar menni ahol maga az albérlet lenne már nagyon sok. Eladni majdnem lehetetlen, azt meg nem várjuk meg míg elárverezik.
2011. nov. 6. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Albérletbe adjátok ki, és lehetöleg nöknek, vagy párnak, ahol van nö, esetleg meleg párnak. azok igényesek. ilyen 30-35koruli egyedulallo pasinak ne nagyon. mi beszivtuk 2x is. ilyen "jó az ugy, minden mindegy" kategoriajuak. büdösek voltak, nem takaritottak... Elején gyakrabban kell menni, mig nem ismered oket, hogy lásd, rendben megy minden
2011. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, vagy egy szimpatikusabb családnak esetleg. Köszi a válaszod.
2011. nov. 6. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak a szimpatikus családdal azért vigyázni kell. Tehát elgondolkodtató miért albérletet keres egy család. Nem ítélkezni akarok, csak nehogy beköltözzön valaki, akiröl aztán kiderül, hogy fizetésképtelen. Nem olyan egyszerü csak úgy kitenni valakit.
2011. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Anyu úgy akar belevágni, hogy semmi tapasztalata ilyen ügyben és nem hallgat senkire azon kívül aki felvetette neki ezt a dolgot. Sajnos nem jut eszébe, hogy azért vigyázni kell kit engedünk a házba, plusz mi van ha az nem fizet (akkor duplán kellene fizetni ,a mi albérletünket meg a kölcsönt is)
2011. nov. 6. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak férfiaknak semmiképp! Láttam már férfi munkások után lelakott lakást... összehányt falak és bővebben hadd ne részletezzem.

Még a családdal is vigyáznék! Ha van gyerek, pokoli nehéz őket kitenni, ha önként nem mennek! Válasszatok egy megbízhatónak tűnő párt, vagy csak nőket.

2011. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ava87 ***** válasza:
61%

Amikor kicsi voltam, a szüleim katonáknak adták ki a lakást. Hát az is marha jól nézett ki, miután elmentek...

Itthon is be kéne jönnie annak, amit külföldön sok helyen csinálnak, hogy a bérlő referenciát visz a korábbi főbérlőtől, hogy minden rendben volt vele, időben fizetett, vigyázott a lakásra.

2011. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fontos h majd átírassátok a bérlőre a gáz/villany/vízórát mert nem fizet és nektek lesz tartozásotok. Másrészt igen pároknak v hasonlóknak adjátok ki inkább.
2011. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdezzetek meg ügyvédet h mit lehet majd csinálni ha a delikvens nem fizet.

"Jaj a gyerekkel csak nem tesznek ki minket."

Van erre vmi gyakorlat, albérletközvetítő vagy vmi.

2011. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kisgyerekesektől sem kell rettegni! Valóban a törvény védi őket, de nem minden babás család játszik arra, hogy 3 évig ingyen élősködjön valahol, többségük normális. Egyébként meg bárkinek adod ki a lakást, úgyis az alapján fogsz dönteni, szimpatikusak-e.
2011. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha olyan helyen van, hogy nem lehet eladni, akkor biztos, hogy bérlő lesz rá?

amúgy próbáld diákoknak hirdetni, így ki tudod szűrni a túlpigmentáltakat is.

2011. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!