Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Asthám van, veszélyesebb rám...

Asthám van, veszélyesebb rám a H1N1? tanácstalan vagyok, be kellene adatnom a védőoltást? Nem tudom hogy jó ötlet e 1olyan szervezetet legyengíteni a vírussal ami már amugy sem erős? :-/

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a két kislányom asthmás.Tegnap beszéltem a kezelő orvosunkal erről ( Svábhegyi klinika )és azt mondta hogy semmivel nem veszélyeztetebbek mint bárki más.Szerinte ne adassam be nekik az oltást,várjak még vele.

2009. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy egy kisgyereknek aki nemrég meghalt sajnos :(( vmilyen tüdőbetegsége volt /nem mondták hogy mi/ ezért nem tudom hogy nekem mennyire veszélyes ez a vírus. de most kaptam egy videot,érdekes http://www.youtube.com/watch?v=2ZBm--iG-Hs
2009. nov. 4. 11:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Már láttam ezt a videót és éppen ezért bizonytaladok el mindig mert sajnos nem tudom eldönteni hogy mivel teszek jót a gyerekeimmel!:( A www.antsz.hu oldalon is olvasgathatsz.
2009. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
[link] ezen a linken.
2009. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a fiúnak is asthamája volt szerintem kérd ki az orvosod véleményét (bocsi ha rosszul írtam az asthamát)
2009. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a kisfiúnak krónikus tüdőbetegsége volt.
2009. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem lehet tudni hogy az ÁNTSZ is mennyire van befolyásolva... nem egy embertől hallottam hogy csak a politika húzódik meg a háttérben... én már nem tudom hogy kinek mit lehet elhinni.. :(
2009. nov. 4. 13:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is asthmás vagyok :S Én is félek,de nekem azt mondták hogy egyek nagyon sok gyümölcsöt!!És így átvészelem a betegséget.


Azért ha valami okosat tudtok akkor szívesen fogadom:)

2009. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sajnos én is tanácstalan vagyok,de elég furcsa,hogy mindenki a média átveréséről meg a nagy összeesküvésekről beszél a gyógyszergyártók részéről,közbe meg olyan oldalakra meg videókra hivatkoznak melyek hitelessége eléggé kétséges.ennyi barmot!!!! utána meg ez a sok hülye f@sz elmegy a komcsikra szavazni. hát gratulálok.amúgy meg qrva okosok vagytok gratulálok.idióta okoskodó buzerátorok.
2009. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és gyümölccsel,hogy vészeled át????? beköltözöl egy zöldség-gyümölcs üzletbe míg tart a járvány???? istenem!
2009. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!