Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom nem kiser el edesapam...

A parom nem kiser el edesapam temetesere, mert nincs kedve. Ti ezt, hogy reagalnatok le?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 19:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Én?

Mehet, amerre lát!!


Őszinte részvétem.

Nekem sem él már apukám, tudom, milyen.

2011. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon rosszul esne, hogy nem osztozik a fájdalmamban. Ennyire érzéketlen lenne az az ember, akivel élsz?
2011. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

Van, aki nem bírja az ilyet lelkileg, szerintem nála is ez van, csak szégyelli előtted bevallani. Ha annyira lelketlen lenne, hogy nem áll melletted egy ilyen tragédia után azt már régen észrevetted volna.

Őszinte részvétem :(

2011. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális, de most komolyan.
2011. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem akarja,hogy sírni lásd,mert az férfiaknál a gyengeség jele. Én elmennék egyedül,de azért később beszélnék róla.
2011. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Először is: őszinte részvétem az Édesapádért!

Másodszor: őszinte részvétem a párodért.. Ha valóban csak ennyi az ok, hogy "nincs kedve", nos, többé nem lennék rá kíváncsi!

2011. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
egyedul elmegyek, nem ezen mulik.. Sir elottem ha barmi van.. Nem tudom mit gondoljak rola.. Engem a dolog kikeszit, de ot szemmel lathatoan ez nem igazan erinti meg.. Nagyon rosszul esik... :(
2011. jan. 14. 19:44
 8/33 Milana válasza:
85%

Szia, eloszor is, oszinte reszvetem, nagyon sajnalom, ami tortent.

Sajnos a parod reakcioja nekem megdobbento. Senki nem azert megy temetesre, mert kedve van hozza, hanem mert elkiser valakit az utolso utjara. Ebben az esetben o lenne a tamaszod, hiszen neked egyebkent sem konnyu. Ha o erre nem hajlando, foleg egy ilyen indokkal, engem ez elgondolkodtatna, mennyire is vagyok neki fontos.

Ettol fuggetlenul kerd meg ot, magyarazd el neki, hogy neked fontos lenne, hogy ott legyen.

Es fel a fejjel!

2011. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Nem kifogás, hogy a nagy férfi önérzete nem engedi, hogy temetésre járjon, vagy hogy sírni lássák! Inkább a büszkeség, mint hogy a párja mellett legyen, mikor az az élete egyik legnehezebb helyzetében van? Ha neki halna meg valami nagyon közeli hozzátartozója, mondjuk anyukája, apukája, az ő temetésére sem menne el? Ugyan már, ezt ti sem gondolhatjátok komolyan, akik ezt írtátok, kedves előttem szólók!
2011. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%
Ha ismerték egymást és közel álltak egymáshoz, akkor illene elmennie, de ha csak alig vagy egyáltalán nem ismerte, akkor ne várd el, hogy csak azért elmenjen, mert veled jár!
2011. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!